Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Personel Alımı Yapıyor (Online Başvuru)

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Personel Alımı Yapıyor (Online Başvuru)

TRT Kurumu bünyesinde güncel personel alımı başvuruları devam ediyor. KPSS şartı olmadan adayların Türkiye Radyo Televizyon Kurumu için başvuru süreci ve tüm detayları bu haberimizde hazırladık. İşte detaylar.

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu TRT bünyesinde Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS şartı aranmadan adayların başvuru yapabileceği iş ilanlarına online başvuru devam ediyor. İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde gerekli şartları, süreci ve detayları hazırladık. İşte TRT’ye yeni personel atama başvuruları.

TRT Kurumu memur alımı branşları nelerdir?

2022 Mayıs ayı itibarıyla da devam edecek. Türkiye Radyo Televizyon Kurumu TRT personel alımlarında şu unvanlarda başvurular alınıyor: Yayın sorumlusu veya devamlılık personeli alımı, teknik yönetmen personel alımı, 3D ressam alımı, hareketli grafik tasarımcısı alımı online başvuru alınıyor.

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu personel alımı mezuniyet şartları

Yayın sorumlusu veya devamlılık personeli için başvuru yapacak adayların 4 yıllık Radyo TV, İletişim Fakültesinden mezunu olması,

Teknik yönetmen personeli için lisans alanında teknik eğitim fakültelerinden (tercihen Elektrik, Elektronik, Bilgisayar ve Haberleşme bölümlerinden) mezun olması,

3D ressam personeli için tasarımla ilişkili bir okuldan mezun olması (İletişim Tasarımı, Mimarlık, Grafik, Sanat Yönetimi, Animasyon, Sinema vb.),

Hareketli Grafik Tasarımcısı personeli için tasarımla ilişkili bir okuldan mezun olması (İletişim Tasarımı, Mimarlık, Grafik, Sanat Yönetimi, Animasyon, Sinema vb.) gerekmektedir.

Güncel personel alımı Mayıs başvuruları

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu “TRT” için KPSS personel alımı başvuruları 7 Mayıs 2022 tarihine kadar yapılabilir. Adaylar 4 farklı ilana dair başvuruları hemen aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilir ve tüm detayları görebilir.

Yayın sorumlusu başvuru ekranı.

Teknik yönetmen başvuru ekranı

3D ressam başvuru ekranı

Hareketli Grafik Tasarımcısı başvuru ekranı

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.