Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı KPSS-İkamet Yok 61 Memur Alımı

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı KPSS-İkamet Yok 61 Memur Alımı

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda ülke geneli başvuru ile ikamet şartı olmadan 61 memur alımı yapılacağı açıklanmıştır. Personel alımında adaylar için KPSS şartı yoktur.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS ve ikamet şartı olmadan 61 Ar-Ge Uzmanı alınacaktır. Alınacak personeller için başvuru şartları ve detaylar haberimizdedir.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı personel alımında başvuru zamanı ve başvuru şekli.

Adaylar başvurularını 4 – 19 Mayıs 2023 tarihleri arasında Koşuyolu Mahallesi Koşuyolu Caddesi No:71 Kadıköy/İstanbul adresine yapacaklardır.

Ar-Ge Uzmanı alımında adaylarda aranan başvuru nitelikleri nelerdir.

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olacak akıl hastalığı bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak.

Kılavuzda yer alan ilgili bölümlerden en az Tezli Yüksek Lisans/Doktora mezuniyet derecesine sahip olmak, YDS İngilizce dilinden en az 70 puana sahip olmak, En az 3 yıl Kamu veya Özel sektör çalışma tecrübesine sahip olmak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.