Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü Proje Personeli Alımı

Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü Proje Personeli Alımı

TUBİTAK TUSSİDE Proje Personeli Alımı İlanı Yayınlandı. Başvuruların en geç 23/02/2017 tarihi saat 18:00’a kadar yapılması gerekmektedir. Toplam 12 Kişi Türkiye Sanayi Sevk Ve İdare Enstitüsü 'nde Personel Olarak İstihdam Edileceği Açıklandı.

TUBİTAK (Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu) TUSSİDE (Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü) tarafından 12 proje personeli alımı yapılacağı duyuruldu.

Başvurular en geç 23 Şubat 2017 tarihi saat 18:00’a kadar yapılması gerekmektedir. Eksik bilgi veya belge bulunan başvurular değerlendirmeye alınmayacak ve bu kişiler mülakata çağrılmayacaktır. Mülakat tarihi ve yeri daha sonra duyurulacaktır.

Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği Endüstri Sistemleri Mühendisliği, Sistem Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği,  Matematik Mühendisliği İktisat İşletme, Ekonomi veya Sağlık Yönetimi Endüstri Sistemleri Mühendisliği, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyoloji, Ulaştırma ve Lojistik bölümlerinden birini bitirmiş olanlar ilana başvurabilecekler.

İlanda KPSS şartı bulunmamaktadır. Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak (100’lük sistemdeki notlar, Yükseköğrenim Kurulunun yayınlamış olduğu “4’lük Sistemdeki Notların 100’lük Sistemdeki Karşılıkları Tablosu” esas alınarak 4’lük sisteme dönüştürülecektir).

İngilizce yeterliliğini ilan metninde yer alan sınavlardan birinden alınan puanla kanıtlamış olmak şart. Ankara iş ilanları kariyer.

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü 12 proje personeli alımı ilan metni için Tıklayınız.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.