Türkiye Şeker Fabrikaları 250 Kamu Personel Alımı Başladı

Türkiye Şeker Fabrikaları 250 Kamu Personel Alımı Başladı

Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 250 kamu personeli alıyor. Başvurular 08 Mart 2017 tarihinde başlamış olup 17 Mart 2017 tarihinde son bulacaktır. Haber detayda..

Geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yayımlanan ilan da Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketinin kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 250 kamu personeli alımı yapacağı duyurulmuştu. Ancak alım ilanının yayımlanması ile müracaatlar hemen başlamadı ve başvuruların 6 Mart 2017 tarihi itibari ile müracaatların alınacağı duyurulmuştu. Ancak işkur 08 Mart 2017 tarihinde alım ilanını yayınladı.

Başvuracak adaylar Fakültelerin Bahçe Bitkileri, Bahçe ve Tarla Bitkileri, Bitki Koruma, Bitkisel Üretim ve Teknolojileri, Biyo sistem Mühendisliği, Tarım Ekonomisi, Tarım Makineleri ve Teknolojileri Mühendisliği, Kültür teknik, Tarım Makineleri, Tarımsal Mekanizasyon, Tarımsal yapı ve Sulama, Tarla Bitkileri bölümü, Toprak Bilimi ve Bitki Besleme bölümü, Kimya, Makine, Elektrik ve Elektrik-Elektronik bölümü mezunu olan adaylar başvuru yapa bilecekler.

Başvurup İşe alınan elemanlar 4857 sayılı İş Kanunu kapsamında işe alınacak ve kendileriyle belirsiz süreli iş sözleşmesi imzalanacaktır. KPSS’ den, P3 puan türünden en az 60 puan almış olması gerekmektedir.

Beklenen başvuru tarihi 8 Mart 2017 geldi ve Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi 250 kamu personeli alımı müracaatları başladı. Peki adaylar hangi pozisyonlara müracaat edebilir. Başvurular nasıl ve hangi kadrolar için yapılacak. Aşağıdaki link adresinde belirtilen pozisyonlar için Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi 250 kamu personel alımı pozisyonları için tıklayınız.

Başvurular başlamış olup Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketinin alım yapacağı 250 mühendis kadrosu için başvurular bugün itibari ile başladı. Peki nasıl müracaat edilir. Başvurular İŞKUR aracılığı ile kabul edilecek ve adaylar bulundukları ilin İŞKUR müdürlüklerine giderek gerekli müracaatlarını yapabilecekler ve ayrıca İşkur internet web sayfası üzerinden başvuru yapabilirler.

Başvuru yapmak ve kadrolar ile hangi illere mühendis alımları yapılacağını öğrenmek isteyen adaylar aşağı da verilen resmi ilanı inceleyerek gerekli konular hakkında ve alımlar ile ilgili bilgi sahibi olabilirler.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.