Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Ankara İşçi Alımı

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Ankara İşçi Alımı

Ankara Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. işçi alımı iş ilanı İş Kurumu Üzerinden yayınladı. Lise Mezun adaylar başvurabilir. Mülakat sınavı ile alım yapılacaktır.

Şeker Fabrikaları İşçi Alım İş ilanı 05 Ekim 2017 de yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular başlamış olup 16 Ekim 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar Lise Mezun olması gerek.

Alınacaklar Ankara 1 kişi Sözleşmeli işçi alacağını açıkladı. Başvuracak adaylar iş kurumu üzerinden başvuru yaparak alım sağlanmaktadır. Adayların İŞKUR durumu Eski Hükümlü olan ve TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) olmaları gerek.

Başvuracaklar için İş Kurumu İş İlan 00004047237 numarası ile en geç 16 ekim 2017 tarihi mesai bitimine kadar yapmaları gerek.

Alınacak işçilerde aranan şartlar: Meslek Liselerinin Metal, Elektrik veya Elektronik bölümlerinden mezun olması ve Sağlık durumlarının tehlikeli işlerde çalışmaya elverişli olması. (İlgililerden işe başlatılmadan önce tehlikeli işlerde çalışabileceğine dair sağlık raporu istenecektir.)

Ayrıca Sözlü sınav eleman alımı yapılacağı fabrikalarda yapılacak olup sınav tarihi sınava katılacak adayların açıklanması sırasında duyurulacaktır. İşe alınacak elemanlar 4857 sayılı İş Kanunu kapsamında işe alınacak ve kendileriyle belirsiz süreli iş özleşmesi imzalanacaktır. KPSS P64 puan türünden 60 puanı olması gerek.

Adaylardan istenecek belgeler: Öğrenim belgesi, T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşiv Kaydı, Aslı ibraz edilmek üzere nüfus kayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi, Askerlik durum belgesi ve İş talep dilekçesini doldurarak teslim edilecek.

Terörle Mücadele Kanununun 21 inci maddesinde sayılan terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralanan veya Eski Hükümlü adaylar başvurabilir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.