Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ 250 Personel Alımı

Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ 250 Personel Alımı

Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personeller bir çok il Adreslerine istihdam edileceği açıklandı. Başvuru son tarih 17 Mart 2017 tarihinde sona erecektir. Haber Detayda...

Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığından alınan izne istinaden fabrikalarımıza ve bağlı ziraat bölge şefliklerine 250 Personel  alımı yapılacaktır.

Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ 250 Mühendis alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre mühendisler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulmak suretiyle 09 Ağustos 2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır.

T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığından alınan izne istinaden Şirkete bağlı bulunan Bölge Müdürlüklerinde istihdam edileceklerdir. Başvuracak adaylar 250 Mühendis için 4 Yıllık üniversite mezunu olması mezunu olması gerekmektedir.

Hangi fabrikaya hangi meslek grubuna göre ve kaç kişi alınacağını gösterir liste ilişikte sunulmuştur. Her fabrika kendine ait listeyi bulunduğu İş Kurumu İl Müdürlüğüne gönderecek ve orada ilan edecektir. Alımlarla ilgili sözlü sınavlar Genel Müdürlükçe yapılacaktır. Alımlara müracaat etmek isteyenlerin Sitemiz üzerinden işçi alım sayfasından ve memur alım sayfasından yayımlanan ilanları takip etmesi gerekmektedir. Alımlar açıklandığı üzere siz değerli takipçilerimizle paylaşılacaktır.

657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinde belirtilen genel ve özel şartlara sahip olması, Tam Teşekküllü Resmi Sağlık Kurumlarından (Yurdun her yerinde görev yapabilir ve silah kullanabilir ibareli), sağlık kurulu raporu alması, Askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması, Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanması gerekmektedir.

İlana başvuracakların sayısının fazla olması durumunda nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Ankara iş ilanları kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.