Türkiye Şeker Fabrikaları Kamu İşçisi Alımı

Türkiye Şeker Fabrikaları Kamu İşçisi Alımı

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Tarafından 23 Aralık 2015 Tarihinde Personel Alım İlanı Yayınlandı. Müfettiş Yardımcısı Olarak Toplam 6 Kişi İstihdam Edileceği Duyuruldu.

23 Aralık 2015 Tarihinde Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü personel alacağını duyurdu. Yapılan açıklamada müfettiş yardımcısı istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 20 Ocak 2016 tarihine kadar Kurumun internet sitesinden alınacak olan başvuru formu ile beraber ilgili kuruma şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır.

Önemli bir açıklama yapan kurum: Özelleştirme Programında bulunan Türkiye Şeker Fabrikaları Müfettiş Yardımcılığına atanan kişilerin Teşekkülün özelleştirilmesi halinde diğer kurumlara nakil hakkı bulunmayacaktır denildi.

Başvuru şartları ise şöyle sıralandı: 35 yaşını doldurmamış olmak. İktisadi ve İdari Bilimler, İktisat, Siyasal, Hukuk Fakülteleri fakültelerden birini bitirmiş olmak. ÖSYM tarafından 2014 ve 2015 yıllarında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavının birinden A Grubu KPSSP 35 bölümünden 70 ve daha üzeri puan almış ilk 120 aday içerisinde bulunmak. Sağlık durumları her türlü iklimde görev yapmaya, çeşitli yolculuk şartlarında çalışmaya elverişli olmak şartları yer almaktadır.

Müfettiş Yardımcısı olabilmek için önce ilk 120 aday yazılı sınava çağrılacak olup, başarılı olanlar sözlü sınava hak kazanacaktır. Yapılacak olan sözlü sınav sonuçlarına göre atamaya hak kazananlar belirlenecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.