Türkiye Vagon Sanayi En Az Lise Mezunu 7 Şoför Memur Teknisyen Alım İlanı Yayınladı

Türkiye Vagon Sanayi En Az Lise Mezunu 7 Şoför Memur Teknisyen Alım İlanı Yayınladı

Türkiye Vagon Sanayi ve Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayi tarafından yayınlanan ilanlar kapsamında en az lise mezunu 7 personel alımı yapılacaktır.

Türkiye Vagon Sanayi ve Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayi en az lise mezunu adayların başvurabileceği şoför, memur, teknisyen ve mühendis alım ilanı yayınladı.

Yayınlanan bu ilanlara başvuruların 18 Temmuz 2019 tarihi bitimine kadar yapılması gerekmektedir. Şartları uyan adayların bu süre bitimine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Şoför ve teknisyen alımı için adayların lise mezunu olması; memur alımı için adayların önlisans ve lisans mezunu olması ve mühendis alımı için lisans mezunu olması gerekmektedir. Adayların güvenlik soruşturmasının da olumlu olması gerekmektedir.

Türkiye Vagon Sanayi’nde istihdam edilecek olan şoför, teknisyen ve memur Sakarya ilinde; Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayi’nde istihdam edilecek olan memur ve mühendis Eskişehir ilinde görevlendirilecektir.

Şoför, teknisyen, memur ve mühendis alımlarında adaylarda başvuracağı kadroya göre farklı şartlar aranmaktadır. Adaylarda aranan şartlara ulaşmak için tıklayınız.

KPSS 2019/1 tercihleri özel şartlara ulaşmak için tıklayınız. KPSS 2019/1 ortaöğretim nitelik kodlarına ulaşmak için tıklayınız. Önlisans nitelik kodlarına ulaşmak için tıklayınız. Lisans nitelik kodlarına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum