Türkiye Vagon Sanayi Genel Müdürlüğü 3 İşçi Alımı İş İlanları

Türkiye Vagon Sanayi Genel Müdürlüğü 3 İşçi Alımı İş İlanları

Türkiye Vagon Sanayi Genel Müdürlüğü Lise mezun İşçi Alım ilanları 08 Eylül 2017 de yayınladı. Başvuracak Bay Bayan adaylar için başvurular başlamış olup 22 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmamaktadır.

Türkiye Vagon Sanayi Genel Müdürlüğü 08 Eylül 2017 de işçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 3 kişi olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 22 Eylül 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel kura ile belirlenecek olduğundan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Elektrik Teknisyenliği 1 kişi için şartlar: Lise Elektrik Elektronik mezun olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur İl Müdürlüğüne Şahsen 22 Eylül 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. İlanı Devlet Personel Başkanlığı Yayınlamıştır İş Kurumu Yayınlanğı zaman ilan numaraları sizler ile paylaşılacaktır.

Motor Test Teknisyenliği 1 kişi için Lise Motor bölümü mezunu olması gerek. 22 Eylül 2017 tarihine kadar iş kurumuna başvurması gerek. Kaynakçılık Oksijen Elektrik 1 kişi için Lise Elektrik kaynak ve Oksijen Kaynakçılığı mezun olması gerek.

İlana Başvuracak Adaylar TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) olanlar başvuru yapabilirler. Başvuru sayısı alınacak işçi sayısından az olursa kura çekilişi yapılmayacaktır. Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Sakarya Türkiye Vagon A.Ş Sanayi Genel Müdürlüğü istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 22 Eylül 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.