Türkşeker En Az Lise 130 Kamu İşçi Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Türkşeker En Az Lise 130 Kamu İşçi Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Türkşeker bünyesinde olmak üzere “Türkiye Şeker Fabrikaları” için 130 kamu işçi alımı başvuruları tamamlanıyor. Kimle Türkşeker personel alımı başvurusu yapabilir. İşte sürece dair tüm detaylar ve başvurular.

Türkiye Şeker Fabrikalarına yeni ve güncel 130 işçi alımı için süreç tamamlanıyor. TÜRKŞEKER işçi alımı iş ilanları kapsamında yeni başvuruları, şartları ve tüm süreci bu yazımızda bulabilirsiniz. TÜRKŞEKER bünyesinde Şeker Fabrikaları, Ankara ve Eskişehir Makine Fabrikaları ile Elektromekanik Aygıtlar Fabrikası için olmak üzere 10 şehir ve 5 ilçece 130 kamu işçisi alımı yapılıyor. Bu kapsamda Ağrı, Ankara, Burdur, Elazığ, Eskişehir, Kars, Kastamonu, Malatya, Uşak, Yozgat illeri ile Çarşamba, Erciş, Ereğli, Ilgın, Susurluk ilçelerine dair başvuru süreci ve tüm şartlar şu şekildedir:

Türkiye Şeker Fabrikaları işçi alımları için mezuniyet şartları

16 makine bakım onarım, iş makineleri, otomotiv elektromekanik, otomotiv gövde personel alımı için meslek lisesi mezunu olmak, G sınıfı sürücü belgesi olmak şartı var.

3 mekatronik, makine bakım onarım, endüstriyel kontrol, endüstriyel bakım onarım personeli alımı için meslek lisesi mezuniyeti,

4 yapı tesisat sistemleri, ısı tesisat sistemleri, ısıtma ve sıhhi tesisat, ısıtma doğalgaz iç tesisatçısı, tesisat teknolojisi ve iklimlendirme, soğutma ve iklimlendirme, tesisat ve enerji sistemleri personeli alımı için meslek lisesi mezuniyeti,

4 kaynakçılık, çelik konstrüksiyon, metal doğrama personeli alımı için meslek lisesi mezuniyeti,

3 proses, kimya, kimya laboratuvarı personeli alımı için meslek lisesi mezuniyeti isteniyor.

Makina Fabrikaları işçi alımları için mezuniyet şartları

27 Bilgisayarlı Makine İmalatı, Endüstriyel Kalıp personeli alımı için Meslek lisesi mezuniyeti,

24 Mekatronik, Makine Bakım Onarım, Endüstriyel Kontrol, Endüstriyel Bakım Onarım personeli alımı için Meslek lisesi mezuniyeti,

9 Çelik Konstrüksiyon, Metal Doğrama personeli alımı için Meslek lisesi mezuniyeti,

15 Kaynakçılık personeli alımı için Meslek lisesi mezuniyeti,

9 Döküm, İzabe, Metalurji personeli alımı için Meslek lisesi mezuniyeti,

2 Bilgisayar Destekli Endüstriyel Modelleme personeli alımı için Meslek lisesi mezuniyeti,

2 Yapı Tesisat Sis., Isı Tesisat Sist., Isıtma ve Sıhhi Tesisat, Isıtma Doğalgaz İç Tesisatçısı, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme, Soğutma ve İklimlendirme, Tesisat ve Enerji Sistemleri personeli alımı için Meslek lisesi mezuniyeti,

2 Endüstriyel Bakım Onarım, Elektrik Tesisatları ve Dağıtımı personeli alımı için Meslek lisesi mezuniyeti,

3 Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü, Yüksek Gerilim Sistemleri personeli alımı için Meslek lisesi mezuniyeti isteniyor.

7 Makine Resim ve Konstrüksiyonu, Endüstri Ürünleri Tasarımı personeli alımı için önlisans mezunları başvurabilir. Bütün kadro ve kontenjanlar için 30 üst yaş sınırı yer alıyor.

Kamu işçi alımı başvuru süreci

Türkiye Şeker Fabrikaları “TÜRKŞEKER” tarafından 10 şehir ile 5 ilçede 130 işçi alımı içi süreç 29 Temmuz 2022 tarihi dahil olmak üzere tamamlanabilecektir. Başvurular İŞKUR internet sitesinden, il ve şube müdürlüklerinden de olacaktır. İşte gerekli başvurulara dair tüm detayları bulabileceğiniz başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/turkseker-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum