TUSAŞ Personel Alımı Haziran 2017

TUSAŞ Personel Alımı Haziran 2017

Türkiye'nin önde gelen savunma sanayi şirketlerinden TUSAŞ (Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.) 36 farklı pozisyonda personel alımı gerçekleştirecek. Başvuru bilgileri ilanlara göre değişiklik göstermektedir ve ilanlar başvuruya açık durumdadır.

Son zamanlarda Türkiye Savunma Sanayisi'nde önemli bir yer kazanan TUSAŞ (Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş.) Ankara, Kayseri ve İstanbul'da çalışmak üzere 36 farklı pozisyonda personel alımı yapacağını duyurdu.

Bu pozisyonlar teknisyen, saha mühendisi, tasarım mühendisi, imalat mühendisi, yazılım mühendisi, uçak mühendisi, elektronik mühendisi,depo sorumlusu, imalat mühendisi ve kontrol mühendisi gibi mesleklerden oluşmaktadır. Diğer ilanlara aşağıda vereceğimiz bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Adaylar ilanlara özgeçmişi ile online olarak başvurabilecek ve şu an tüm pozisyonlar başvuruya açık durumdadır. Başvuru şartları ilandan ilana değişiklik göstermektedir.

Tasarım mühendisinde askerlikten muaf veya askerliğini yapmış olma, savunma sanayi tecrübesi olma, ingilizce yeterlilik olarak TOEFL:84+ veya IELTS:6,5 puan alma, temel çizim programlarına hakim olma, B sınıfı sürücü belgesine sahip olma gibi şartlar yer alıyor.

Teknisyen olarak başvuran adaylarda ise Meslek Yüksek Okularının makina, metal, otomotiv, bilgisayar, elektrik, elektronik, haberleşme, sıhhi tesisat vb. teknik bölümlerinden mezun olma, tercihen askerlikten muaf olma, son 1 ayda herhangi bir yerde çalışmamış olma gibi şartlar aranıyor.

Ayrıca ilanlar arasında KPSS şartı aranmaksızın teknisyen ve depo sorumlusu gibi meslek lisesi mezunları ve ön lisans mezunlarının  da başvurabileceği açık pozisyonlar bulunmaktadır.

İlanların son başvuru tarihleri değişiklik göstermektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.