TÜVASAŞ 3 İşçi Alımı

TÜVASAŞ 3 İşçi Alımı

TÜVASAŞ Türkiye Vagon Sanayi A.Ş. İşçi Alım ilanı 13 Eylül 2017 de yayınladı. Alınacak Personel sayısı 3 kişi olarak açıklandı. Başvurular başlamış olup 22 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar Lise Mezun olması gerek.

Türkiye Vagon Sanayi A.Ş. Sözleşmeli işçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Elektrik Teknisyeni, 1 kişi Motor Test Teknisyeni ve 1 kişi Kaynakçı (Oksijen ve Elektrik) işçisi Eski Hükümlü Sakarya olarak istihdam edileceği açıklandı.

1 kişi Motor Test Teknisyeni işçi için şartlar: Lise mezun olması ve Motorlu Araçlar Teknolojisi, Motor, Motorculuk, Araç Yapımı ve Tamiri, Otomotiv Teknolojisi, Motor (Dizel), İş Makineleri, İş Makineleri Bakım ve Onarım ve İş makineleri (Bakım-Onarım). Başvuracaklar İŞKUR İnternet üzerinden veya Şahsen 22 Eylül 2017 tarihi mesai bitimine kadar 00003998444 iş ilan numarası ile başvuru yapabilirler.

1 kişi Elektrik Teknisyeni işçi için şartlar: Lise mezun olması Elektrik, Elektrik - Elektronik, Endüstriyel Elektrik, Elektrik Tesisatları ve Pano Montürlüğü, Elektrik-Elektronik Teknolojisi ve Endüstriyel Bakım-Onarım olması gerek. Başvuracaklar İŞKUR İnternet üzerinden veya Şahsen 22 Eylül 2017 tarihi mesai bitimine kadar 00003998426 iş ilan numarası ile başvuru yapabilirler.

1 kişi Kaynakçı (Oksijen ve Elektrik) işçi için şartlar: Lise mezun olması Kaynakçılık, Metal Doğrama, Metal İşleri, Metal Teknolojisi ve Çelik Konstrüksiyon olması gerek. Başvuracaklar İŞKUR İnternet üzerinden veya Şahsen 22 Eylül 2017 tarihi mesai bitimine kadar 00003998579 iş ilan numarası ile başvuru yapabilirler.

Adaylardan istenecek belgeler: Öğrenim belgesi, T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşiv Kaydı, Aslı ibraz edilmek üzere nüfus kayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi, Askerlik durum belgesi, (Erkek adaylar için askerlik terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir belge.) ve İş talep dilekçesini doldurarak teslim edilecek.

Başvuracak adaylar Sakarya istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Eski Hükümlü olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.