TÜVASAŞ 40 Kamu Personeli Alımı

TÜVASAŞ 40 Kamu Personeli Alımı

TÜVASAŞ tarafından kamu personel alım ilanı yayınlandı. Daimi Tam Süreli olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 26 Temmuz 2017 Çarşamba tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar, başvurularını İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden

TÜVASAŞ, Raylı Sistemler Makine Teknisyeni , Elektrik Teknisyeni , Elektrik Teknikeri, Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik), Makine Teknolojisi Teknisyeni, Motor Test Teknisyeni, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Teknikleri, Motor Test Operatörü personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 3 kişi Raylı Sistemler Makine Teknisyeni, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Teknikleri, Motor Test Operatörü unvanıyla kamu işçisi olarak Daimi Tam Süreli süreyle istihdam edileceği açıklandı.

Başvurular 26 Temmuz 2017 Çarşamba tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

Başvuracak adaylar ekte belirtilen iş ilan numarası ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya Sakarya Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 'ne giderek başvuru yapabilirler.

Raylı Sistemler Makine Teknisyeni alımı için: Liselerin Raylı Sistemler Makine bölümünden mezun olup, KPSS94 puan türü üzerinden en az 60 puan almaları gerekmektedir.

 İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Teknikleri alımı için: Meslek yüksek okullarının İklimlendirme-Soğutma, Soğutma Tesisatçılığı, Soğutma ve Havalandırma gibi bölümlerinden mezun olmak, KPSS93 puan türü üzerinden en az 60 puan almaları gerekmektedir.

Elektrik Teknikeri alımı için: Meslek yüksek okullarının Elektrik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektronik ve Elektrik-Elektronik Teknikerliği bölümlerinden mezun olmak, KPSS93 puan türü üzerinden en az 60 puan almaları gerekmektedir.

Elektrik Teknisyeni alımı için: Liselerin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektronik gibi bölümlerden mezun olup, KPSS94 puan türü üzerinden en az 60 puan almaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.