TÜVTÜRK Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor

TÜVTÜRK Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor

TÜVTÜRK Personel alımı iş ilanları yayınladı. Başvuracak adaylar en az lise mezunu olması, bir çok alanda ve bir çok şehirlerde alımlar yapılmaktadır.

TÜVTÜRK Türkiye’nin bir çok şehrine alımlar yapmaktadır. Adaylar en az lise mezun olmaları gerek. Başvuracak adaylar için başvuru adresi sayfa sonunda verilmektedir.

Alım yapılacak iller şöyle: İstanbul (Anadolu ve Avrupa), Yalova, Kütahya, Uşak,Mersin, Kayseri, Giresun, Erzincan, Van, Adana, Hatay, Bayburt, Gümüşhane, Ardahan ve Bilecik adreslerine istihdamları yapılacaktır.

Alımı yapılacak iş bölümleri ise şöyle: Müşteri Kabul Görevlisi, Araç Muayene Teknisyeni, Bordro ve Özlük işleri yetkilisi, Egzoz Emisyon Teknisyeni ve Kalite Denetim Yetkili Yardımcısı olarak görevlendirilecektir.

Alınacak personeller deneyimli ve deneyimsiz olarak başvuru yapabilmekteler. Başvuracak adaylarda aranan bazı özellikler şöyle: Sürücü belgesi B sınıfı olması şart. (Tercihen A2 D VEYA E sınıfı olanlar)

Öğrenim durumları Şöyle: Genel lise, Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya dengi meslek liselerinin Makine, Motor, Otomotiv veya Tesviye Bölümü Mezunu olmaları gerek. Tercihen, Üniversite ve Meslek Yüksek Okullarının Makine, Otomotiv, Motor veya Mekatronik Bölümlerinden mezun olmaları gerek.

Alınacak personeller işleyiş durumu ve hizmet alanları. Türkiye trafik güvenliğinin sağlanması araç muayene istasyonlarını kurmak ve işletmek için kurulan istasyonda görevlendirmek üzere personel alımları yayınladı. Araç muayenelerini tanımlanan standartlar çerçevesinde gerçekleştirmek, araç muayene raporunu oluşturmak ve aracın durumu ile ilgili müşteriye bilgi vermek ve muayene sürecinde müşteri odaklı hizmet verilmesini sağlamak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum