TÜVTÜRK En Az Lise Mezunu İş İlanları

TÜVTÜRK En Az Lise Mezunu İş İlanları

TÜVTÜRK tarafından yayınlanan personel alımı ilanlarında en az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği boş kadrolar olduğu belirtildi. Son başvuru tarihleri ilandan ilana farklılık göstermekle beraber adaylarda aranan şartlar da değişiklik göstermekted

TÜVTÜRK yayınladığı personel alımı ilanlarında İstanbul, Ardahan, Gümüşhane, Giresun, Bilecik, Erzincan, Bayburt, Adana, Hatay, Mersin, Yalova, Van, Kırklareli, Kayseri, İstanbul, Uşak, Kütahya, Artvin ve Muğla illerinde görevlendirmek üzere 23 kadroya personel alımı yapacaktır.

Başvurular TÜVTÜRK resmi internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Son başvuru tarihleri ilandan ilana farklılık göstermektedir.

En az lise mezunu adayların başvurabileceği TÜVTÜRK personel alımı için adaylarda aranan şartlar şu şekilde belirtilmiştir:

Müşteri Kabul Görevlisi alımı için adayların en az lise mezunu ve tercihen otomotiv sektöründe, satış sonrası hizmetlere benzer pozisyonlarda deneyime sahip olması gerekmektedir. Microsoft Office uygulamalarına hakim adayların başvurabileceği müşteri kabul görevlisi alımında erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması aranan şartlar arasındadır.

Araç Muayene Teknisyeni alımı için: Adayların teknik lise, endüstri meslek lise makine, otomotiv, motor, tesviye bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Microsoft Office uygulamalarını kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış personel alımı yapılacaktır.

Ofis Elemanı alımı için: En az lise mezunu (ön lisans mezunu olmak tercih sebebidir) adayların başvuru yapabileceği ofis elemanı alımında, adayların en az 1 yıl benzer pozisyonda tecrübeli olması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adayların B sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve temel bilgisayar programlarına hakim olması ayrıca erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Denetçi alımı için: Mühendislik fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, otomotiv sektöründe tecrübeye sahip, tercihen TS EN ISO 17020 konusunda tecrübeli, dikkatli titiz çalışabilen, seyahat engeli olmayan, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış personel alımı yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.