TÜVTÜRK Personel Alımı Haziran 2017

TÜVTÜRK Personel Alımı Haziran 2017

TÜVTÜRK Haziran ayı için toplamda 38 ilan yayınladı. İlanlara başvurabilmek için en az lise mezunu olmak gerekmektedir. Her ilan için ayrı ayrı son başvuru tarihi bulunmakla beraber yayınlanan her ilanın kriterleri birbirlerinden farklıdır. TÜVTÜRK person

TÜVTÜRK Haziran 2017 için toplamda 38 ilan yayınladı. Bu ilanlara başvurabilmek için adayların en az lise mezunu olması gerekmektedir.

Müşteri Kabul Görevlisi, Muhasebe Yetkilisi, Araç Muayene Teknisyeni, İstasyon Amir Yardımcısı, İstasyon Amiri, Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı, Planlama Mühendisi gibi görevlerde 38 personel istihdam edilecek.

İlanlar için son başvuru tarihi değişiklik göstermekle beraber, ilanların kriterleri de birbirinden farklıdır. İşte TÜVTÜRK’ün yayınlamış olduğu en az lise mezunu personel alım ilanları:

Araç Muayene Teknisyeni alımı için; adaylarda en az lise mezunu olma şartı yer almaktadır. Microsoft Office uygulamalarını kullanabilen, müşteri memnuniyeti bilincine sahip, B sınıfı sürücü belgesi olan, askerlik görevinin tamamlamış personel alımı yapacaktır.

Müşteri Kabul Görevlisi alımı için; en az lise mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe, Satış Sonrası Hizmetler'de benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar aranmaktadır.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı alımı için; En az lise mezunu, TÜVTÜRK resmi internet sitesi için başta Google olmak üzere Arama Motoro Optimizasyonu, Wordpress, Php, Asp Yazılım gibi konularda deneyimli bay, bayan çalışma elemanları aranmaktadır. Son başvuru tarihi 27 Haziran 2017 olarak belirtilmiştir.

Muhasebe Yetkilisi alımı için; Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezun, En az 3 yıl benzer pozisyonda deneyim sahibi, Genel Muhasebe uygulamaları konusunda bilgisi olan, Tercihen SAP tecrübesine sahip, MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen ve askerlik görevini tamamlamış personel alımı yapılacaktır.

Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı alımı için; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bordro, Puantaj ve Personel Özlük İşleri uygulamalarında en az 4 yıl deneyimli, İş Kanunu ve SGK mevzuatları konusunda bilgi ve tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP bilgisine sahip, askerlik görevini tamamlamış personel istihdam edilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.