Üç Kuruma 73 Devlet Memur Alımı 17 Mayıs’ta Alınacak

Üç Kuruma 73 Devlet Memur Alımı 17 Mayıs’ta Alınacak

Tam kapanma süreci memur alımı başvuruları üç kurum için alınacak. 17 Mayıs itibarıyla 3 kuruma devlet memuru alımları başvuru sürecini ve tüm detayları bu yazımızda hazırladık.

2021 yılı Mayıs ayı memur alımları kapsamında üç kuruma memur alımları başlıyor. Şişli Belediyesi, Edirne Belediyesi ile Kültür ve Turizm Bakanlığı için memur alımları yapılacak. Tam kapanma sürecinin hemen ardından başlayacak memur alımlarına dair süreci, kontenjanları ve başvuru kılavuzlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

MEMUR ALIMI KONTENJANLARI

Şişli Belediyesi 50 memur alımı,

Edirne Belediyesi 13 itfaiye eri alımı,

Kültür ve Turizm Bakanlığı 10 memur alımı olmak üzere 73 devlet memuru alımı için başvurular 17 Mayıs itibarıyla tam kapanma süreci bitince başlayacak.

ŞİŞLİ BELEDİYESİ 50 MEMUR ALIMI

Şişli Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere En az B veya A2 ehliyetli 50 kamu personeli alımı yapılacak. 50 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 8. Derece kadrolara olacak. Adaylardan lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin herhangi birinden mezun olmak, en az B sınıfı veya en az A2 Motosiklet ehliyetine sahip olmak şartları aranıyor.

Kadın/Erkek adayların başvuru yapabildiği ilana KPSS P3 puan türünden en az 70 almak gerekiyor. Başvurular 17 Mayıs 2021 - 21 Mayıs 2021 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde Şişli Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

EDİRNE BELEDİYESİ 13 İTFAİYE ERİ ALIMI

Kadrolu memur alımlarına herhangi önlisans mezunları, herhangi lise mezunları ile herhangi lisans mezunları başvuru yapabilecektir. Memur alımı başvuruları Türkiye geneli olmakla beraber başvurulara dair tüm şartlar, kontenjanlar ve detayları bu haberimizde bulabilirsiniz.

Edirne İli iş ilanları kapsamında Edirne Belediye'sine kadrolu memur alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 17-18 Mayıs 2021 tarihleri arasında sadece ŞAHSEN yapacaklardır. İkamet şartı bulunmayan belediye personel alımı için başvurular Türkiye geneli yapılabilecektir.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI MEMUR ALIMI

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde sözleşmeli bilişim personeli kadrolarına yeni kamu personeli alımları yapılacak. Adaylar başvurularını internetten yapabileceklerdir. Başvurular elektronik ortamda Kariyer Kapısı üzerinden yapılabilecek. Aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden başvurular 17-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında olacak. Başvuru kılavuzuna bu paragrafın başındaki MAVİ linkten ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.