Üç Unvanda Kadrolu Yeni Memur Alımı Bugün Başladı! İkamet Şartsız

Üç Unvanda Kadrolu Yeni Memur Alımı Bugün Başladı! İkamet Şartsız

Kamu kurumu bünyesinde üç farklı unvanda olmak üzere yeni memur alımı başvuruları bugün başladı. İşte tahsildar, memur ve şehir plancısı alımları.

İkamet şartsız kadrolu TAHSİLDAR, DÜZ MEMUR ve ŞEHİR PLANCISI alımı başvuruları bugün itibarıyla alınmaya başladı. Konya ili iş ilanları bünyesinde Karatay Belediyesi için yeni kadrolara başvuru şartları ve tüm detaylar bu haberimizde yer alıyor.

karatay-belediyesi-memur-alimi.jpg

Karatay Belediyesi memur alımı (genel şartlar)

Belediye’ye Şehir Plancısı, Memur, Tahsildar alımı için adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununda yer alan genel şartları ve diğer mezuniyet hususlarını taşıması gerekiyor. KPSS’den tüm branşlardan en az 70 ve üzeri puan isteniyor.

Kamı personel alımı başvuru mezuniyetler - kontenjanlar

1 Şehir Plancısı alımı TH sınıfı 5. derece kadrolara olacak. Şehir ve bölge planlama lisans programından mezun olmak gerekiyor.

4 Memur alımı GİH sınıfı 7. derece kadrolara olacak. Kamu yönetimi, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, siyaset bilimi, ekonomi, iktisat, iş idaresi ve iktisat, ekonomi ve idari bilimler, ekonomi ve idari bilimler programları, ekonomiyönetim bilimleri programları, işletme, işletmecilik, işletme maliye, iş idaresi, iş idaresi ve iktisat, yönetim ve organizasyon, yönetim bilimleri, yönetim bilimleri programları, yönetim bilimleri ve liderlik, muhasebe ve finansman, muhasebe ve finansal yönetim, muhasebe ve finans yönetimi, maliye, muhasebe ve maliye, maliye muhasebe, muhasebe, finans ve muhasebe, muhasebe ve denetim, işletme-muhasebe ve denetim, muhasebe ve maliye, muhasebe bilgi sistemleri, yerel yönetimler lisans programlarının birinden mezun olmak şartı var.

2 Tahsildar alımı GİH sınıfı 10. derece kadrolara olacak. Mahalli idareler, mahalli idareler (zabıta), yerel yönetimler, işletme-muhasebe, işletme, muhasebe, bilgisayar destekli muhasebe, bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulama, muhasebe ve vergi uygulamaları, maliye önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

Kamu personel alımı başvuru tarihleri

Karatay Belediyesi personel alımı başvuruları 17-21 Ocak 2022 tarihleri arasında yapabililirler. Başvurular online olarak, posta ile veya şahsen yapılabilecektir. İşte başvurulara dair tüm detayların yer aldığı başvuru kılavuzu.

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/karatay.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.