Uludağ Üniversitesi 60 Personel Alımı

Uludağ Üniversitesi 60 Personel Alımı

Uludağ Üniversitesi 7 Haziran 2017 tarihinde 60 personel alım ilanı yayınladı. İlan için son başvuru tarihi 22 Haziran 2017 olarak belirtildi. Başvurular Uludağ Üniversitesi'ne şahsen yapılacaktır.

Uludağ Üniversitesi 7 Haziran 2017 tarihinde 60 personel alım ilanı yayınladı. 50 hemşire, 2 sağlık teknikeri (laboratuvar), 2 sağlık teknikeri (laboratuvar-patoloji), 3 sağlık teknikeri (radyoloji) ve 3 sağlık teknikeri (anestezi) olmak üzere 60 personel alımı gerçekleştirilecektir.

Kriterleri uyan adaylar başvurularını, 22 Haziran 2017 tarihine kadar İş Başvuru Formunu doldurarak Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi İnsan Kaynakları Birimi’ne şahsen yapabilirler.

Hemşirede aranan özellikler; Fakülte veya Yüksekokulların 4 yıllık Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu Bölümü’nden mezun olmak (Lisans) olarak belirtildi.

Sağlık Teknikerinde (Laboratuvar) aranan özellikler Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar veya Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği programlarından mezun olmak (önlisans) olarak paylaşıldı.

Sağlık teknikeri (Laboratuvar-patoloji) alımı için aranan şartlar; Üniversitelerin Patoloji Laboratuvar, Patoloji Laboratuvar Teknikerliği veya Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği programlarından mezun olmak (önlisans) ve Kamu Hastanelerinin Patoloji Laboratuvarlarında immünohistokimya, histokimya ve frozen ünitelerinde en az 2 yıl deneyimli olmak ve bunu belgelendirmek olarak açıklandı.

Sağlık teknikeri (Radyoloji) alımı için; Üniversitelerin Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programından (Radyoloji) mezun olmak (önlisans) olarak belirtildi.

Sağlık Teknikeri (Anestezi) alımı için; Üniversitelerin Anestezi veya Anestezi Teknikerliği Programından mezun olmak (önlisans) şeklinde açıklandı.

Adaylar aranan genel şartlar ise şu şekilde: 657 Sayılı Kanunun 48.maddesinde belirtilen genel şartlar aranır, 2016 yılı KPSS (B) grubu P3 puanı esas alınacaktır. 4/B sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifa nedeniyle sözleşmesi fesh edilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar. Herhangi bir kamu kurum ve kuruluşunda 4/B’ li olarak çalışıyor olmamak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.