Uludağ Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Uludağ Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

25 Mart 2016 Tarihinde Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü Tarafından Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayınlandı. Sağlık Personeli Olarak 6 Kişi (hemşire) İstihdam Edilecek. Başvurular 15 Gün Sürecek.

Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 25 Mart 2016 tarihinde sözleşmeli personel alım ilanı yayınlandı. Toplam 6 kişi sözleşmeli sağlık personeli (hemşire) alımı yapılacak. Başvurular 15 gün içerisinde ilgili kuruma şahsen İş başvuru formu ve istenen belgeler (diploma aslı ve fotokopisi, 2014 KPSS b grubu sonuç belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi ve aslı, 1 adet fotoğraf) ile yapılacaktır. Posta, Fax vb… gibi yollarla başvuru yapanların başvurusu kabul edilmeyecektir.

Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık personeli hemşire alımı için belirlenen özel şartlar şöyle: Fakülte ve Yüksekokulların 4 yıllık hemşirelik veya sağlık memurluğu bölümünden mezun olmak. Toplam 6 kişi hemşire olarak maaşları özel bütçeden karşılanmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli personel statüsünde istihdam edilecektir.

Adaylar başvurularını yaptıktan sonra Kamu Personeli Seçme Sınavı Lisans düzeyinden KPSS P3 puan türüne göre en yüksek adaydan başlanarak kazananlar açıklanacak olup, personel istihdamı için ayrıca yazılı, sözlü (mülakat) veya uygulama sınavı gibi özel yarışma sınavı yapılmayacaktır.

Kamu Personeli Alımı günlük iş ilanları, memurlar, taşeron işçiler, sınav ve güncel haberler sitesi olarak daima iş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.