Uluslararası Merkeze 13 Personel Alımları

Uluslararası Merkeze 13 Personel Alımları

Uluslararası Hayvancılık Araştırma ve Eğitim Merkezi tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda en az ortaokul mezunu 3 unvanda toplam 13 personel alımı yapılacağı belirtilmektedir.

İŞKUR’da yayımlanan ilana göre Uluslararası Hayvancılık Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere geçici kadroda en az ortaokul mezunu 13 personel alınacaktır.

Adaylar için başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 14 Haziran 2021 tarihine kadar (14 Haziran 2021) yapacaklardır.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir.

Adaylar için kura işlemleri

Adaylar için kura çekimi 22 Haziran 2021 tarihinde 09: - 18:00 saatleri arasında Lalahan Mah. S. Sırrı İçöz Cad. Mamak/Ankara (Ankara Samsunyolu 30.Km) adresinde yapılacaktır.

Adaylarda aranan ortak nitelikler

Kamu Kurum Ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul Ve Esaslar Hakkında Yönetmelik şartlarına haiz olmak, Sabıka kaydı bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, 18 – 35 yaş arasında olmak, Ankara İli Mamak ve Elmadağ ilçelerinde ikamet ediyor olmak.

Güvenlik Görevlisi için aranan nitelikler (4 personel)

En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, En az Lise mezunu olmak, Silahlı / silahsız özel güvenlik belgesi sahibi olmak, Ağır iş kolu sınıfında çalışmaya engel sağlık sorunu olmaması ve heyet raporu alabilecek durumda olmak.

Büro Memuru için aranan nitelikler (2 personel)

En az Lise mezunu olmak, Bilgisayar, ön Muhasebe – muhasebe programlarının kullanımı, stok yönetim programı ve halkla ilişkiler alanında deneyimli olması tercih sebebidir.

Hayvan Bakıcısı için aranan nitelikler (7 personel)

En az Ortaokul mezunu olmak, Büyükbaş, küçükbaş hayvan bakıcısı olarak çalışmış olup, bunun belgelemesi tercih sebebidir.

Adaylar için İŞKUR başvuru numaraları; 00006072766, 00006072973 ve 00006072977’dir.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.