Üniversite 5 büro personeli alımı başvuru kılavuzu yayınladı

Üniversite 5 büro personeli alımı başvuru kılavuzu yayınladı

20 Kasım 2020 güncel kamu personeli ilanları arasında yer alan Samsun Üniversitesi iş ilanları yayımlandı. 4/B sözleşmeli personel statüsünde olmak üzere farklı unvanlarda 5 personel alımı yapılacaktır.

Kamu üniversiteleri dahilinde gerçekleştirilmeye devam edilen personel alımları dahilinde sözleşmeli personel alımı yapılmaya devam ediyor. 20 Kasım 2020 memur alımı ve 4/B sözleşmeli personel alımı ilan detayları belli oldu.

Samsun İş İlanları

Karadeniz Bölgesi istihdam merkezleri arasında önemli bir yer sahibi olan Samsun iş ilanları dahilinde açılan kontenjanlar için başvuru kılavuzu yayımlandı. Adaylara başvuru şartları ile unvan ve kontenjan bilgileri sunuldu.

2 Unvanda 5 Personel Alınıyor!

Samsun Üniversitesi bünyesinde yapılacağı açıklanan ve Rektörlük onayı ile Resmi Gazete üzerinden yayımlanan ilana göre; 2 farklı unvanda olmak üzere toplamda 5 kişilik alım yapılacaktır. Büro Personeli unvanı ile 2 kişilik; 1 kişilik ve ayrıca 1 kişilik olmak üzere toplamda 4 kişilik alım yapılacak olup; ayrıca Destek Personeli unvanı ile 1 kişilik alım daha yapılacaktır.

Başvuru Süreci

20 Kasım 2020 tarihli ilanların başvuru süreci başladı. Adayların Resmi Gazete personel alımı ilan müktesebatına göre bugünden itibaren 15 gün süre ile başvuru yapma hakkı bulunmaktadır. Başvurular Samsun Üniversitesi resmi internet sitesinden alınacak belgeler ile Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır. Başvurular için şahsen veya posta yolu ile işlem yapmak mümkün olmaktadır.

Başvuru Şartları

Adaylar 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olacakları için kamu haklarından mahrum kalmamış olması gerekmektedir.

KPSS puanı aranan başvurular için KPSS B grubu için P93 ve P3 puan türünden skora sahip olunması şarttır.

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı ya da Halkla İlişkiler ve Tanıtım programı önlisans mezunu olmak şartı ile 2 kişi; Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Programcılığı veya Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon programlarının birinden önlisans mezunu olmak şartı ile 1 kişi; İşletme, Maliye veya Muhasebe ve Finans Yönetimi lisans mezun olmak şartı ile kişilik Büro Personeli alınacktır.

Sivil Havacılık Alanında SHY 145 ATA 300 /ESD /Hidden Damage; EWIS; SHT-M Rev.03; Tecnam P2006T ve Cessna 172N Tipi Simülatör Bakımı sertifikalarına sahip olan lisans mezunu 1 aday da Destek Personeli olarak hizmet verecektir.

Başvuru  kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.