Üniversite En Az Okuryazar Vasıfsız İşçi Alımı Yapıyor (İŞKUR 2022)

Üniversite En Az Okuryazar Vasıfsız İşçi Alımı Yapıyor (İŞKUR 2022)

Üniversite tarafından İŞKUR'da yayınlanan ilanda en az okuryazar olmak üzere geçici süreli kadroda vasıfsız beden işçisi alımı yapılacağı açıklanmıştır. Başvuru şartları ve tüm detaylar haberimizde yer almaktadır.

İŞKUR Resmi Web sayfasında yayınlanan ilanına göre Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az okuryazar olanlardan geçici süreli kadroda 6 vasıfsız beden işçisi alınacaktır.

Korkut Ata Üniversitesi personel alımı için başvuru süreci nasıl işleyecek

Adaylar başvurularını 8 Ağustos 2022 tarihine kadar ALO 170 hattını arayarak telefonla İŞKUR internet sitesi üzerinden elektronik olarak döve İŞKUR hizmet noktalarında giderek şahsen yapacaklardır.

Adaylar için kura çekimi nerede ve ne zaman yapılacaktır

Kura çekim işlemleri 11 ağustos 2022 tarihinde 13:00 - 14:00 saatleri arasında Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 15 Temmuz Şehitler amfisinde yapılacaktır.

Beden işçisi alımı için adayların sahip olması gereken şartlar nelerdir

En az okuryazar en fazla lise mezunu olmak, 18 - 36 yaş arasında olmak, Türk vatandaşı olmak, Erkek olmak ve askerlikle ilişiği bulunmamak, Affa uğramış olsalar bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Kamu son hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak ve Osmaniye ilinde ikamet ediyor olmak.

Adaylar için İŞKUR başvuru numarası 00006938812’dir.

Tüm ilanlar için tıklayın.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.