Üniversite Hastanesi KPSS 60 En Az Lise 41 Personel Başvuru Şartları

Üniversite Hastanesi KPSS 60 En Az Lise 41 Personel Başvuru Şartları

Kamu İlan resmi internet sayfasında yayınlanan ilanda Dicle Üniversitesi Hastanesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu ikamet şartı olmadan 8 unvanda 41 personel alımı yapılacağı açıklanmıştı.

Dicle Üniversitesi tarafından kamu ilan resmi web sitesinde yayınlanan ilanına göre KPSS 60 puanla ve KPSS taban puanı olmadan en az lise mezunu ikamet şartsız 8 unvanda Toplam 41 personel alımı için başvuru şartları nelerdir.

Dicle Üniversitesi personel alımında başvuru son günü ve başvuru şekli

Başvurular 25 Temmuz 2022 tarihinde sona ermektedir. Adaylar başvurularını üniversitenin internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Dicle Üniversitesi personel alımında kadro ve sayı dağılımı

6 Hemşire, 1 Röntgen Teknisyeni, 1 Eczacı, 5 Sağlık Teknikeri, 5 Diğer Sağlık Personeli, 3 Büro Personeli, 18 Temizlik Görevlisi ve 2 Şoför alınacaktır.

Hemşire kadrosuna başvuru için hemşirelik bölümü Lisans mezunu olmak ve 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Röntgen teknisyeni kadrosuna başvuru için önlisans ilgili bölümlerden mezun olmak ve 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Eczacı kadrosuna başvuru için eczacılık fakültesi mezunu olmak ve alanında en az 2 yıl çalışmış olmak.

Diğer sağlık personeli ve Sağlık teknikeri kadrolarına başvuru için önlisans ilgili bölümlerden mezun olmak ve 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Büro personeli kadrosuna başvuru için ilgili bölümlerden Önlisans ve lisans mezun olmak, Önlisans mezunu personel için MEB onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak ve 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Temizlik görevlisi kadrosuna başvuru için lise mezunu olmak, MEB onaylı hijyen belgesine sahip olmak ve 2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Şoför kadrosuna başvuru için erkek olmak, lise mezunu olmak, 2020 yılı KPSS sınavına girmiş olmak, 1 personel için G, D, E sınıfı ehliyete sahip olmak, Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak, Psikoteknik belgesine ve Beko Loader (Lastik Tekerlekli) İş Makinesi kullanma yetki belgesine sahip olmak, 1 personel için F sınıfı ehliyete sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.