Üniversite Hastanesine 112 Sözleşmeli Personel Başvuruları Bugün Başladı

Üniversite Hastanesine 112 Sözleşmeli Personel Başvuruları Bugün Başladı

Şehir hastanesi personel alımı ve kamu üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. 112 kişilik kontenjan ile çok sayıda farklı unvanlarda yapılacak istihdamlar için detaylı bilgiler ve başvuru kılavuzu yayımlandı.

Kamu personeli alımı kapsamında takip edilen sözleşmeli personel alımı ilanlarına yenileri eklenmeye devam ederken; 5 Mart 2021 Resmi Gazete ilanları bugün itibari ile yayımlandı. Başvuru süreci başlayan alımlar için şartlar belli oldu.

112 Sözleşmeli Personel Alınıyor

657 sayılı Kanunun 4/B maddesi uyarınca yapılacak olan personel alımı için kurum tarafından başvuru kılavuzu hazırlanırken; Diş Hekimliği Fakültesi, Veteriner Fakültesine bağlı Hayvan Hastanesi ve Deneysel Araştırmalar Merkezinde görevlendirmek üzere farklı unvanlarda görevlendirmelerin yapılacağı açıklandı.

Kontenjan ve Unvan Bilgileri

Toplamda 112 kişilik alım yapılacak olup; adayların 1 kişilik kontenjan ile Eczacı unvanı ile görevlendirilecekleri beyan edildi.

Ayrıca Hemşire alımı için farklı şartlar kapsamında 46 kişilik ve 45 kişilik olmak üzere toplamda 91 kişilik alım yapılacağı beyan edilirken; Sağlık Teknikeri /Fizik Tedavi/ Önlisans için 1 kişi; Sağlık Teknikeri /Odyometri /Önlisans 1 kişi; Sağlık Teknikeri /Diyaliz/Önlisans 7 kişi; Sağlık Teknikeri /Veteriner Sağlık / Önlisans için 1 kişi; Sağlık Teknikeri /Radyoloji/ Önlisans için 1 kişi; Sağlık Teknikeri /Radyoloji/ Önlisans için 1 kişilik alım yapılacaktır.

Kurum tarafından talep edilen diğer unvanlarda yer alan bilgilere göre; Laborant /Tıbbi Laboratuvar alanı için 2 kişilik alım yapılacak olup; Röntgen Teknisyeni /Radyoloji için 3 kişi; Diğer Sağlık Personeli /Dil ve Konuşma Terapisti alımı için de 1 kişilik alım yapılacaktır. Kurum son olarak Sağlık Teknikeri /Diş Protez alımı için 2 kişilik alım yapacaktır.

Başvuru Süreci ve Görev Yeri Bilgileri

Adaylar 112 kişilik alım için Fırat Üniversitesi Hastanesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Veteriner Fakültesine bağlı Hayvan Hastanesi ve Deneysel Araştırmalar Merkezinde görevlendirilecektir.

Başvuru süreci 5 Mart 2021 Resmi Gazete ilanının yayım tarihi olan bugün itibari ile başlamış oluş; takip eden 15 gün içerisinde Fırt Üniversitesi resmi internet adresi üzerinden online başvuru işlemler yapılabilecektir.

Başvuru şartları kontenjan kısmında belirtilen eğitim bilgilerinin haricinde KPSS B grubu puanı talep edilecek olup; adaylar puan sırlamasına göre tercih edilecektir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum