Üniversite KPSS 50 En Az Lise Güncel Memur Alımı (İkamet Yok)

Üniversite KPSS 50 En Az Lise Güncel Memur Alımı (İkamet Yok)

Kamu Üniversitesi tarafından güncel yayınlanan ilana göre ikamet şartı olmadan KPSS 50 puanla en az lise mezunu olanlardan 2 unvanda toplamda 3 sözleşmeli memur alımı yapılacağı belirtilmektedir.

Kamu ilan resmi web sayfasında yeni yayınlanan ilana göre Kastamonu Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere en az lise mezunu olmak üzere ikamet şartsız KPSS 50 puanla 3 sözleşmeli memur alınacaktır.

Adaylar için ilana başvuru şekli ve başvuru zamanı

Başvurular 25 Temmuz 2022 tarihi Mesai bitimine kadar yapılacaktır. Adaylar başvurularını Kastamonu Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır.

Kastamonu Üniversitesi hangi unvanda kaç kişi alıyor

2 Destek Personeli ve 1 Teknisyen alınacaktır.

Destek personeli kadrosu için aranan nitelikler (1 personel)

İnşaat Teknolojisi programı ön lisans mezunu olup ısı ve ses yalıtımı ile Çelik yapı eğitimleri aldığını belgelendirmek alanında üstü Görev yapmış olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 50 puan almış olmak, 25 Temmuz 1992 ve sonrasında doğmuş olmak.

Destek personeli alımında aranan başvuru şartları (1 personel)

Önlisans mezunu olup İnşaat boyacılığı ve sıhhi tesisat eğitimleri aldığını belgelendirmek, İnşaat boyacılığı ve tesisat alanında en az 2 yıl Mesleki tecrübeye sahip olmak, 25 Temmuz 1992 ve sonrasında doğmuş olmak, 2020 yılı KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 50 puan almış olmak.

Teknisyen kadrosuna başvuru için adaylarda aranan nitelikler (1 personel)

2020 yılı KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 50 puan almış olmak, Liselerin makine teknolojisi alanı bilgisayarlı makine imalatı dalından mezun olup kaynakçılık üzerine eğitim almış olmak, İş makinelerinin bakım onarımı üzerine mesleki tecrübeye sahip olmak ve 25 Temmuz 1992 ve sonrası doğumlu olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.