Üniversite KPSS Şartsız Ortalama 35 Bin Maaşla Personel Alımı Başladı

Üniversite KPSS Şartsız Ortalama 35 Bin Maaşla Personel Alımı Başladı

Üniversite tarafından kamu ilan Resmi Web sayfasında yayınlanan ilanda KPSS ve ikamet şartı olmadan ortalama 35 bin lira maaşla personel alımı yapılacağı açıklanmıştı. Başvuruya dair tüm detaylar haberimizde yer almaktadır.

Kamu İlan resmi internet sitesinde yayımlanan ilana göre Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere ikamet şartsız KPSS şartı olmadan ortalama 35 bin lira maaşla sözleşmeli personel alımı için başvurular başladı.

Boğaziçi Üniversitesi başvuru son günü ve başvuru şekli

Başvurular 22 Temmuz 2022 tarihinde sona erecektir. Adaylar başvurularını üniversitenin adresini şahsen veya Posta yoluyla yapacaklardır.

Sistem ve ağ yönetimi sorumlusu personel alımında adaylarda aranan nitelikler nelerdir

657 sayılı kanunun 48 maddesinde sayılan genel şartları taşımak.

Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği, mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden Lisans mezunu olmak.

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda 3/5  yıl deneyimli olmak.

Güncel programlama dillerinden en az ikisini bilmek.

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

Başvuruda bulunacak adayların 2020 yılında yapılan KPSS Sınavında KPSSP3 puanı ile son beş yıl içinde yapılan İngilizce dilinde YDS veya bu dilde yapılan diğer yabancı dil sınavına (sınavlarına) girmiş olmak.

Aday seçiminde: KPSS P3 puanının %70’i ile YDS veya denkliği kabul edilen Yabancı Dil Sınav puanının %30’u alınarak oluşturulacak olan toplam puan temel alınacaktır. (Belge ibraz etmeyenlerin KPSS puanı 70, yabancı dil puanı ise sıfır (0) olarak değerlendirilecektir.)

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.