Üniversite ve Hastane İkamet-Sınav Yok KPSS 50 İle 405 Memur Alımı

Üniversite ve Hastane İkamet-Sınav Yok KPSS 50 İle 405 Memur Alımı

Denizli Pamukkale Üniversitesi tarafından kamu ilan resmi internet sayfasında yayınlanan ilanda 81 il başvuru en az lise mezunu 405 memur alımı yapılacağı açıklanmıştır. Adaylar için şartlar ve detaylar haberimizdedir.

Kamu ilan resmi web sitesinde yayınlanan ilana göre Denizli ili Pamukkale Üniversitesi ve hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere farklı unvanlarda ülke geneli başvuru ile sınavsız 405 memur alınacaktır. Personel alımında adayların KPSS sınavından (Eczacı kadrosu hariç) en az 50 puan almış olmaları gerekmektedir.

Pamukkale Üniversitesi personel alımı için başvuru zamanı ve şekli.

Adaylar başvurularını 5 Mayıs 2023 tarihi mesai bitimine kadar Pamukkale Üniversitesi'nin Kınıklı yerleşkesinde bulunan personel daire başkanlığına şahsen yapacaklardır. Şahsen başvuru yapamayacak adaylar noter vasıtasıyla verecekleri vekâlet ile başvuru işlemi yapabileceklerdir.( Koruma ve güvenlik unvanına başvuran adaylar hariç).

Pamukkale Üniversitesi ve hastanesi personel alımında kadro ve sayı dağılımı.

100 Hemşire, 5 Fizyoterapist, 3 Biyolog, 1 Diyetisyen, 4 Eczacı, 8 Röntgen Teknisyeni, 25 Sağlık Teknikeri, 12 Diğer Sağlık Personeli, 1 Sağlık Fizikçisi, 1 Spor Uzmanı, 7 Mühendis, 3 Tekniker, 15 Teknisyen, 2 Antrenör, 25 Büro Personeli, 20 Hasta Bakım ve Temizliği, 102 Destek Personeli, 2 Şoför, 18 Basit Bakım Onarım ve 51 Güvenlik Görevlisi alınacaktır.

Personel alımında adaylarda aranan ortak başvuru nitelikleri nelerdir.

Türk vatandaşı olmak, 657 sayılı kanunun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak, 2022 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 50-55-60-65-70 puan almış olmak (Eczacı kadrosu için KPSS şartı yoktur), Lise, İlgili bölüm Lise, Önlisans, İlgili bölüm Önlisans, Lisans, İlgili bölüm Lisans mezunu olmak, İlgili yaş şartını taşımak, Kılavuzda yer alan diğer özel nitelikleri taşımak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum