Üniversiteler 37.500 TL Maaşla KPSS-İkamet Şartsız Personel Alımı

Üniversiteler 37.500 TL Maaşla KPSS-İkamet Şartsız Personel Alımı

Devlet Üniversiteleri tarafından kamu ilan resmi web sitesinde yayınlanan ilanda KPSS ve ikamet şartı olmadan genel başvuru ile sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacağı açıklanmıştır. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer almakladır

Kamu ilan resmi internet sayfasında yayınlanan ilanlara göre Galatasaray Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 sözleşmeli bilişim personel alınacaktır. Personel alımında adaylar için KPSS ve ikamet şartı yoktur.

KPSS puanı olmayan veya belge ibraz edemeyen adayın KPSS puanı 70 sayılacaktır. Yabancı dil belgesi ibraz etmeyenlerin puanı (0) sıfır olarak hesaplanacaktır.

Galatasaray Üniversitesi personel alımı için başvuru zamanı ve şekli.

Adaylar başvurularını 12 Aralık 2022 tarihine kadar Galatasaray Üniversitesi, Personel Daire Başkanlığı, Çırağan Caddesi No:36 Ortaköy, 34349 Beşiktaş/İstanbul adresine şahsen veya posta yoluyla yapacaklardır.

1 Donanım ve Ağ Destek Sorumlusu alımı için 657 sayılı kanunun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları haiz olmak, Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Diğer özel ve teknik nitelikleri taşımak.

Başvuru kılavuzu.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa personel alımı için başvuru zamanı ve şekli.

Adaylar başvurularını 12 Aralık 2022 tarihine kadar r İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Personel Daire Başkanlığı Avcılar/İstanbul adresine şahsen veya posta yoluyla yapacaklardır.

4 Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı için 657 sayılı kanunun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları haiz olmak, Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Diğer özel ve teknik nitelikleri taşımak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum