Üniversiteler 434 Memur Alımı

Üniversiteler 434 Memur Alımı

Dokuz Eylül Üniversitesi, Uludağ Üniversitesi, On Dokuz Mayıs Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Trakya Üniversitesi ve Bülent Ecevit Üniversitesi toplamda 434 memur istihdam edecek. Alım kriterleri, son başvuru tarihleri haber

Üniversiteler arasında en çok alım yapacak üniversite Ankara Üniversitesi oldu. Ankara Üniversitesi toplamda 100 personel alımı gerçekleştirecek.

Üniversitelerde memur olarak çalışmak için üniversitelere göre değişen kriterler bulunmakta. Son başvuru tarihi de üniversiteden üniversiteye değişiklik göstermektedir.

Yapılacak alımlarda KPSS puanı esas alınacak ve işe alımlarda sıralama bu şekilde yapılacaktır. 434 memur alım kriterleri ve son başvuru tarihleri şu şekildedir:

Ankara Üniversitesi 100 memur alımı için; 6 önlisans mezunu, 94 lisans mezunu personel alımı gerçekleştirilecektir. KPSS (B) puan türü esas alınacaktır. Ön lisans mezunları için 1 Ocak 1982 sonrası doğumlu olmak, lisans mezunları için 1 Ocak 1987 sonrası doğumlu olmak gerekmektedir. Son başvuru tarihi 16 Haziran 2017 olarak açıklanmıştır. İlana ulaşmak için tıklayınız. 

Trakya Üniversitesi 91 memur alımı için; en az lise mezunu adaylar aranmaktadır. Erkek adayların, muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik hizmetini yapmış olması gerekmektedir. Başvuruda KPSS puanı esas alınacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız. 

Uludağ Üniversitesi 60 memur alımı için; en az ön lisans mezunu olmak gerekmektedir. Adaylarda 2016 yılı KPSS (B) grubu P3 puanı esas alınacaktır. Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak gerekmektedir. Son başvuru tarihi 22 Haziran olarak açıklanmıştır. İlana ulaşmak için tıklayınız. 

Dokuz Eylül Üniversitesi 60 personel alımı için; 2016 KPSS P3 puan türü esas alınacaktır. En az ön lisans mezunu adaylar başvurabilecektir. Adayların herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir. Son başvuru tarihi 18 Haziran 2017 olarak paylaşılmıştır. İlan hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız. 

On Dokuz Mayıs Üniversitesi 44 memur alımı için; 2016 KPSS P3 puanı esas alınacaktır. Erkek adayların askerlikle ilişkisi olmaması gerekmektedir. Adayların atanmasında mülakat esas alınacaktır. Son başvuru tarihi 21 Haziran 2017’dir. İlan hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız. 

Gaziosmanpaşa Üniversitesi 43 memur alımı için; en az lise mezunu adaylar aranmaktadır. Erkek adayların askerlikle ilişkisi olmaması gerekmektedir. Adaylarda 2016 KPSS puan şartı aranmaktadır. İlan son başvuru tarihi 15 Haziran olarak belirtilmiştir. İlana ulaşmak için tıklayınız. 

Bülent Ecevit Üniversitesi 36 personel alımı için; adayların en az lise mezunu olması gerekmektedir. Lise mezunu 16 kişi, lisans mezunu 20 kişi istihdam edilecektir. Adaylarda 2016 KPSS puanları esas alınacaktır. Son başvuru tarihi 16 Haziran olarak belirtilmiştir. İlan hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız. 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.