Uşak İl özel İdaresi 2 Personel İş ilanı

Uşak İl özel İdaresi 2 Personel İş ilanı

Uşak İl Özel İdaresi 05 Nisan 2017 Tarihinde İşçi Alımı ilanı yayınladı Alınacak personel 2 kişi Olarak Açıklandı. son başvuru Tarihi 14 Nisan 2017 dir. Yapılan açıklamaya göre KPSS 60 Puanı bulunan önlisans mezun adaylar başvura bilir.

Uşak Valili İl Özel İdaresi 1 Harita Teknikeri 1 İnşaat Teknolojisi Teknikeri olmak üzere 2 Kişi istihdam edilecek olup Başvurular İşkur Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Yapılacaktır.

Harita Teknikeri  1 Kişi Olarak Görev Alacak Personelin Meslek Yüksek Okulu Harita Teknikerliği  Önlisans Mezunu Olanlar ve Durumu Eski Hükümlü ve TMY (Terörle Mücadelede Yaralananlar) Olanlar Başvurabileceği iş pozisyonu için Başvurular 14 Nisan 2017 Tarihinde sona erecektir. Başvurmak isteyen adaylar İşkur Resmi internet sitesi üzerinden İş İlan No (00003692885) ile Başvuruda bulunmaları gerekmektdir.

Öğrenim durumuna ve dil Tecrübesi durumu Öncelikli, meslek  Koşullarını taşıyan Adaylar Önceliklidir ve Verdikleri bilgileri Sınavı Düzenleyen ilgili Kamu Kurum Kuruluşuna Tüm Belgelerini sınav Öncesi bildirdiği şekilde tam olarak teslim etmek zorundadır.

İnşaat Teknolojisi Teknikeri 1 Kişi Olarak Görev Alacak Personelin Meslek Yüksek Okulu İnşaat Teknikerliği Önlisans Mezunu Olanları başvuru yapabileceği personel alım ilanına Sadece Eski Hükümlü ve TMY (Terörle Mücadelede Yaralananlar) Olanlar Başvurabilecektir. İşveren Kamu Kurum veya Kuruluşun Daveti üzerine hiçbir haklı sebep göstermeden sınava katılmayan ve Red eden adayların öncelik hakkından Faydalanamayacağı gibi ikinci defada yararlanma Hakkı olmayacaktır. Uşak İş İlanları Kariyer.

Başvurular 14 Nisan 2017 Tarihinde sona erecektir. Başvurmak isteyen adaylar İşkur Resmi internet sitesi üzerinden İş İlan No (00003692926) ile Başvuruda bulunmaları gerekmektdir.

Yayınlanan İlanda 2016 KPSS puanı (KPSSP93) olan adayların başvuruları kabul edileceği açıklanmıştır. Başvuruda Yapacak adayların adaylık başvurusunda bildirdiği Bilgileri ıspatlayamayan yada yanlış belgeleyen kişiler hakkında ilgili kanun ve mevzuat gereği talep sahibi kamu kurum veya kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklı kalma kaydı ile Başvuru sahibini yazılı sınav ve Mülakat durumuna bakılmaksızın iptal edilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.