Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 22 Büro Destek Güvenlik Personel Alımı

Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 22 Büro Destek Güvenlik Personel Alımı

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi tarafından Büro Personeli, Destek Personeli (Temizlik/Bulaşık Görevlisi), Park ve Bahçeler, Şoför, Bakım Onarım, Temizlik Görevlisi, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Diğer Teknik Hizmet Personeli alımı yapılacak.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Rektörlük ve bağlı birimlerinde görevlendirmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesine göre 22 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Alımlar, farklı pozisyonlarda ve çeşitli niteliklerde gerçekleştirilecek.

Alınacak Pozisyonlar ve KPSS Şartları

  • Büro Personeli (4 kişi): Maliye, Muhasebe ve Finansman veya ilgili alanlardan mezun olmak, 2022 KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almak ve belirtilen yaş şartını sağlamak (1. pozisyon için). Diğer lisans programlarından mezun adaylar da başvurabilir (2., 3. ve 4. pozisyonlar için).
  • Destek Personeli (Temizlik/Bulaşık Görevlisi) (4 kişi): Ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olmak, 2022 KPSS P94 puan türünden en az 60 puan almak ve belirtilen yaş şartını sağlamak.
  • Destek Personeli (Park ve Bahçeler) (3 kişi): İki pozisyon için önlisans, bir pozisyon için ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olmak, 2022 KPSS P93 veya P94 puan türünden en az 60 puan almak ve belirtilen yaş şartını sağlamak. F sınıfı ehliyete sahip olmak (önlisans mezunları için).
  • Destek Personeli (Şoför) (2 kişi): Herhangi bir önlisans programından mezun olmak, 2022 KPSS P93 puan türünden en az 60 puan almak, D sınıfı ehliyete ve psikoteknik belgesine sahip olmak ve belirtilen yaş şartını sağlamak.
  • Destek Personeli (Bakım Onarım) (2 kişi): Ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olmak, 2022 KPSS P94 puan türünden en az 60 puan almak ve belirtilen yaş şartını sağlamak.
  • Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) (10 kişi): Herhangi bir önlisans programından mezun olmak ve 2022 KPSS P93 puan türünden en az 60 puan almak.
  • Koruma ve Güvenlik Görevlisi (3 kişi): Herhangi bir önlisans programından mezun olmak, 2022 KPSS P93 puan türünden en az 60 puan almak, belirtilen yaş şartını sağlamak ve geçerli silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak.
  • Diğer Teknik Hizmet Personeli (1 kişi): Grafik veya ilgili alanlardan önlisans mezunu olmak, 2022 KPSS P93 puan türünden en az 60 puan almak, belirtilen yaş şartını sağlamak ve ilgili alanda en az 2 yıl deneyime sahip olmak.

Başvuru Şekli, Yeri ve Zamanı

Adaylar, başvurularını 22 Mayıs - 5 Haziran 2024 tarihleri arasında kurumun internet adresinden çevrimiçi olarak yapacak ve ardından başvuru formunu ile eklerini Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörlüğü Genel Evrak Birimi'ne şahsen teslim edeceklerdir.

Değerlendirme ve Sonuçlar

Başvurular 2022 KPSS puan sıralamasına göre değerlendirilecek ve sonuçlar kurumun internet adresinden ve üniversitenin resmi web sitesinden ilan edilecektir.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Hakkında

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, uygulamalı bilimler alanında eğitim ve araştırma faaliyetleri yürüten bir devlet üniversitesidir. Üniversite, farklı disiplinlerde sunduğu programlarla nitelikli mezunlar yetiştirmeyi ve bölgenin gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.