Vakıf Katılım Bankası Personel Alımı Başvurusu 2017

Vakıf Katılım Bankası Personel Alımı Başvurusu 2017

Vakıf Katılım Bankası Personel Alımı İçin Başvuruları Almaya Başladı. KPSS Şartı Olmayan İlana Online Olarak Başvuru Yapabilirsiniz. Alımlar Türkiye Genelinde Yapılacak.

Kamu Personeli Haber sitesi olarak siz değerli takipçilerimize Kamuda gerçekleşen bütün işçi, memur alımlarının yanı sıra büyük çaplı Holding, Banka iş ilanlarının tamamını ulaştırma devam ediyoruz. Yeni kurulan Vakıf Katılım bankası tarafından türkiye genelinde alımlar yapılacaktır. Alım yapılacak bazı unvanları bir araya getirdik.

Şube Müdürü alımı için: Bankacılık konusunda deneyimli, Tercihen Katılım Bankasında daha önce görev yapmış veya halen göreve devam eden, Şube Müdürlüğü konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun) olanlar başvurabilecek.

Portför Yöneticisi alımı için: Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen katılım bankacılığı alanında tecrübeli, Katılım bankacılığı alanında çalışmaya istekli, Perakende Bankacılık uygulamaları ve ürünleri konusunda minimum 2 yıl şube deneyimi olanlar başvurabilecek.

Operasyon Yetkilisi / Yönetmen Yardımcısı alımı için: Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen katılım bankacılığı alanında tecrübeli, Katılım bankacılığı alanında çalışmaya istekli, Şube Operasyon işlemleri konusunda minimum 2 yıl deneyimi olan.

Gişe Görevlisi / Yetkili Yardımcısı alımı için: Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, Katılım bankacılığı alanında çalışmaya istekli, Sahte Para ve Temel Bankacılık eğitimi almış, Şube Gişe işlemleri konusunda minimum 6 ay deneyimli, Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

Kart Takas Muhasebe Yetkilisi alımı için: Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, Katılım bankacılığı prensiplerini benimsemiş, Tercihen bankacılık alanında en az 2 yıl deneyimli, İletişim kabiliyeti gelişmiş, Analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya en az 2 yıl tecilli olmak.

Vakıf Katılım Bankası A.Ş. personel alımlarını Kariyer net üzerinden yapacaktır.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum