Vakıf Katılım Personel Alımı Başvuruları! Kasım 2020

Vakıf Katılım Personel Alımı Başvuruları! Kasım 2020

Vakıf Katılım tarafından 2020 yılı üniversite 3. Ve 4. Sınıf öğrencisi ile mezunlar arasından personel alımları için başvurular alınıyor. 2020 yılı Kasım ayı personel alımı başvuruları ve tüm detaylar haberimizde.

2020 yılı personel alımı başvuruları devam ediyor. Vakıf Katılım Bankası tarafından 3. Sınıf öğrencileri, 4. Sınıf öğrencileri ve mezunlar için iş başvuruları devam ediyor. Vakıf Katılım personel alımı başvuru şartları ve tüm detaylar bu haberimizde.

Genel Başvuru Şartları

Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, Bankacılık alanında tecrübeli, İletişim kabiliyeti gelişmiş, Analitik düşünebilen, Katılım bankacılığı prensiplerini benimsemiş, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya en az 2 yıl tecilli,

Banka tecrübesi olmayan adaylar için ise erkeklerde 30, bayanlarda 28 yaşını aşmamış olmak, Banka tecrübesi olmayan adaylar için ihtiyaç durumuna göre işe alım sınavı yapılabilecek olup, başarılı olan adaylar mülakata çağrılacaktır.

Geleceğe Katılım Çalışanı Alımı Başvuruları

Vakıf Katılım’da geleceğe katılım çalışanı olmak için üniversitelerin 3. ve 4. sınıflarında eğitimlerini sürdüren, belirli bir not ortalamasının üstünde olan, takım çalışmasına uygun ve gelişime açık öğrencilere yönelik sunulan programla öğrenciler başvuru yapabilmektedir.

Vakıf Katılım’da yarı zamanlı çalışarak hem tecrübe kazanıyorlar hem de işe başladıkları andan itibaren Vakıf Katılım’ın bir çalışanı olarak profesyonel bir iş ortamını deneyimleme fırsatı olacağı banka iş ilanı başvurusunda yer almaktadır.

Programı başarıyla tamamlayan öğrencilere mezuniyet sonrasındaki görüşmelerin ardından hem şubelerde hem de genel müdürlük kadrolarında öncelikli işe alım kriteri olarak Vakıf Katılım’da yer almaktadır.

Geleceğe Katılım Çalışanı Başvuru Şartları

Üniversitelerinin Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinde okuyan 3. ve 4. sınıf öğrencisi olmal, İngilizce bilgisine sahip olmak, Yüksek akademik başarıya sahip olmak, Faizsiz Bankacılık alanında çalışmaya istekli olmak, Analitik düşünebilme ve takım çalışmasına yatkın olmak, Etkin iletişim becerilerine sahip olmak, Haftada mimumum bir gün katılım sağlamaya uygun ders programı olmak gerekiyor.

Başvuru Süreci

Vakıf Katılım personel alımları için sürekli başvurular alınmaktadır ve özellikle bir tarih verilmemektedir. Bu kapsamda Kazım ayı başvuruları için Vakıf katılımın aşağıdaki başvuru bağlantısından direkt erişim sağlayabilirsiniz.

Vakıf Katılım Başvurular.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum