Vakıfbank Açıktan Personel Alımı

Vakıfbank Açıktan Personel Alımı

Vakıfbank Tarafından Personel Alımı İçin İlan Yayınlandı. Yapılan Açıklamaya Göre 185 Kişi Sözlü Sınava Hak Kazanacak. Sınav başvuruları 19.12.2016 10:00 - 06.01.2017 24:00 tarihleri arasında yapılacak.

Vakıfbank tarafından personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yayınlanan duyuruda 185 kişi sözlü sınava hak kazanacağını açıklandı. İstihdam edilecek kişiler yazılı ve sözlü (mülakat) ile belirlenecek.

Sınav ücreti olarak belirlenen 90 TL yatırıldıktan sonra, Sınav başvuruları 19 Aralık 2016 tarihinde saat 10:00 da başlayıp, 06 Ocak 2017 tarihinde saat 24:00 te sona ereceği bildirildi. Personel alım başvuruları aşağıda yer alan Başvuru Formu ile yapılacak. İstanbul iş ilanları kariyer.

Adayların 26.02.1989 ve sonraki bir tarihte doğmuş olmaları şartı ilanda yer almaktadır.

Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun olan ya da mülakat tarihi itibarıyla mezun olacak adaylar arasından ilk 10 kişi,

Hukuk bölümünden mezun olan ya da mülakat tarihi itibarıyla mezun olacak adaylar arasından ilk 15 kişi,

Aktüerya Bilimleri, Elektrik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Makine Mühendisliği, Makine ve İmalat Mühendisliği, Matematik, Matematik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Sistem Mühendisliği bölümlerinden mezun olan ya da mülakat tarihi itibarıyla mezun olacak adaylar arasından ilk 10 kişi,

Aktüerya, Bankacılık, Bankacılık ve Finans, Bankacılık ve Finansman, Bankacılık ve Sigortacılık, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, Ekonomi(İktisat), Ekonomi ve Finans, Ekonomi-Yönetim Bilimleri, Finans, İşletme, İşletme Bilgi Yönetimi, İşletme-Ekonomi, Kamu Yönetimi, Küresel ve Uluslararası İlişkiler, Maliye, Muhasebe, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe Sigortacılık ve Risk Yönetimi, Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finansman, Risk Yönetimi, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Sigortacılık ve Risk Yönetimi, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Finans, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Uluslararası İşletme, Uluslararası İşletme Yönetimi, Uluslararası İşletmecilik, Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik ile Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun olan ya da mülakat tarihi itibarıyla mezun olacak adaylar arasından ilk 150 kişi, “Müfettiş Yardımcılığı Sınavı”nda başarılı sayılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
12 Yorum