Vakıfbank İş İlanları Temmuz 2017

Vakıfbank İş İlanları Temmuz 2017

Vakıfbank Temmuz 2017 için personel alım ilanı yayınladı. İlanlar için son başvuru tarihleri değişiklik göstermektedir. Adaylarda aranan şartlar ise ilandan ilana göre değişmektedir Vakıfbank ilanlarına başvurabilmek için Vakıfbank İnsan Kaynakları resmi

Vakıfbank, Veri Merkezi Operasyon Sorumlusu, Sistem Operasyonları, Talep/Servis Yönetim Uzmanı, Sistem Yönetimi Uzmanı ve Bilgi Güvenliği Uzman Yardımcısı kadrolarına personel alımı gerçekleştirecektir.

Başvurular Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden üye olunarak yapılabilecektir. İlanlar için son başvuru tarihi değişiklik göstermektedir.

Vakıfbank’ta istihdam edilmek üzere personel alımı için adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde açıklanmıştır:

Sistem Operasyonları Uzmanı alımı için: Üniversitelerin matematik, istatistik, bilgisayar öğretmenliği bölümleri veya Meslek Yüksek Okullarının elektrik, elektronik, bilgisayar bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. Adayların en az 2 yıl deneyimli olması, 35 yaşını geçmemiş olması, tercihen erkek ve askerliğini yapmış olması da aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Veri Merkezi Operasyon Sorumlusu alımı için: Adayların üniversitelerin bilgisayar, elektrik, elektronik, otomasyon, makine gibi bölümlerden mezun olmak gerekmektedir. Takım çalışmasına yatkın, detaylara önem veren, en az 2 yıl deneyimi olan, 35 yaşını geçmemiş, tercihen erkek ve askerliğini yapmış personel alımı gerçekleştirilecektir.

Sistem Yönetimi Uzmanı alımı için: 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin mühendislik fakülteleri veya ilgili bölümlerinden mezun, iyi derecede İngilizce bilen, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Videokonferans ve görüntülü görüşme teknolojileri konusunda çalışmaya istekli personel alımı yapılacaktır.

Talep/Servis Yönetimi Uzmanı alımı için: Tercihen üniversitelerin elektrik-elektronik, endüstri, bilgisayar mühendisliği, matematik gibi bölümlerinden mezun, problem çözme yeteneğine sahip, tercihen İngilizce bilen ve sigara kullanmayan, Microsoft Office programlarını kullanmasını bilen personel istihdamı yapılacaktır.

Vakıfbank personel alımı için Vakıfbank insan kaynakları sitesine üye olmak gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.