Vakıfbank Memur Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı! Tıkla Öğren

Vakıfbank Memur Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı! Tıkla Öğren

Vakıfbank Bünyesinde yeni banka personeli alımı kapsamında mülakat sonuçları açıklandı. Vakıfbank'a 2022 yılı müfettiş yardımcısı alımı kapsamında açıklanan sonuçlara dair detaylar haberimizde.

Vakıfbank bünyesinde 2022 yılı için Müfettiş Yardımcılığı Sınavı Mülakat Sonuçları açıklandı. Vakıfbank’a yeni personel alımı sonucuna haberimizin en altında sonuç ekranına erişim sağlayabilirsiniz.

Vakıfbank personel alımı mülakatları

26-27 Temmuz 2022 tarihlerinde gerçekleştirilen Bankamız Müfettiş Yardımcılığı Sınavı mülakat sonuçlarının açıklandığı bilgisine yer verildi. Mülakata katılan adaylara dair detaylar şu şekildeydi:

Vakıfbank mülakat sınavına katılan adaylar

A grubunda yer verilen İktisadi ve İdari Bilimler alanındaki bölümlerden mezun adaylar arasından ilk 110 kişi, B grubunda yer alan Hukuk mezunu adaylar arasından ilk 5 kişi, C grubunda yer verilen, Endüstri-İşletme-Sistem Mühendisliği alanındaki bölümlerden mezun adaylar arasından ilk 10 kişi,

D grubunda yer verilen Diğer Mühendislikler ve Matematik-İstatistik alanındaki bölümlerden mezun olan adaylar arasından ilk 10 kişi, E grubunda yer verilen Bilgisayar Mühendisliği alanındaki bölümlerden mezun olan adaylar arasından ilk 10 kişi, Her bir grupta başarılı olan son aday ile aynı ortalama puana sahip adaylar, Müfettiş Yardımcılığı sözlü sınavına katıldı.

Kimle banka personeli alımına katılabildi?

2022 yılı Vakıfbank müfettiş yardımcısı alımı sınavına 1- T.C. vatandaşı olmak, 1 Ocak 1992 ve sonrası doğumlu olmak, Kamu hizmetinden yasaklı bulunmayan ve diğer şartları taşıyan adaylar katıldı. İşte sonuçlara dair detaylar.

Mülakat sonucu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum