Vakıfbank Personel Alımı 2016

Vakıfbank Personel Alımı 2016

26 Aralık 2015 Tarihinde Vakıfbank Personel Alım İlanı Yayınlandı Müfettiş Yardımcısı Olarak Üniversite Mezunları Arasından Özel Yazılı ve Sözlü Sınavla Personel Alınacak. Başvurular 15 Ocak 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O Genel Müdürlüğü tarafından personel alım ilanı yayınladı. Başvurular 15 Ocak 2016 tarihine kadar 80 TL sınav ücreti yatırılarak yapılacaktır. İstenen evrakları elden veya posta yoluyla kuruma teslim edilmesi gereklidir.

28 Şubat 2016 tarihinde Yazılı Sınav, Anadolu Üniversitesi tarafından Ankara ve İstanbul illerinde yapılacaktır.

Vakıfbank Müfettiş Yardımcısı alımı için: Adayların 28.02.1988 ve sonraki bir tarihte doğmuş olmak, Erkek Adayların fiili askerlik görevini yapmış veya erteletmiş olması gereklidir.

Aktüerya, Bankacılık, Bankacılık ve Finans, Bankacılık ve Finansman, Bankacılık ve Sigortacılık, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, Ekonomi (İktisat), Ekonomi ve Finans, Ekonomi-Yönetim Bilimleri, Finans, İşletme, İşletme Bilgi Yönetimi, İşletme-Ekonomi, Kamu Yönetimi, Küresel ve Uluslararası İlişkiler, Maliye, Muhasebe, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe Sigortacılık ve Risk Yönetimi, Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finansman, Risk Yönetimi, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Sigortacılık ve Risk Yönetimi, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Finans, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Uluslararası İşletme, Uluslararası İşletme Yönetimi, Uluslararası İşletmecilik, Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümleri. Hukuk Fakülteleri veya Mühendislik Fakültelerinin Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri Sistemleri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği ve Matematik Mühendisliği bölümlerinden 4 yıllık düzeyde mezun olmak.

Veya Fen Edebiyat Fakültelerinin İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Aktüerya Bilimleri, Matematik Bölümleri ile Mimarlık Mühendislik Fakültelerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, İnşaat, Makine, Makine ve İmalat, Mekatronik, Sistem Mühendisliği bölümleri mezunları ise İşletme, Ekonomi veya Finans dallarının birinden yüksek lisans derecesi yapmış ise başvuru yapabilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.