Vakıfbank Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı! KPSS Şartsız

Vakıfbank Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı! KPSS Şartsız

Vakıfbank bünyesinde banka personeli alımı başvuruları açıklandı. Vakıfbank sınavla personel alımı yapacak. Kimler banka personeli alımı başvurusu yapabilir? Sürece dair tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Vakıfbank tarafından Nisan ayı personel alımı başvuruları online olarak alınmaya başladı. Vakıfbank bilgi sistemleri ve bankacılık süreçleri ile birim, şube ve yönetimini kontrol ettiği ortaklıkların denetiminde görevlendirilmek üzere Müfettiş Yardımcısı alımı yapacak.

Vakıfbank personel alımı genel şartları

T.C. vatandaşı olmak, 1 Ocak 1992 ve sonrası doğumlu olmak, Kamu hizmetinden yasaklı bulunmamak, Herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak, Daha önce, Vakıfbank işe alım sınavlarından birine katılmış olup sözlü sınav aşamasında başarısız sayılmamış olmaları, Bankada çalışırken herhangi bir nedenle ilişiklerinin kesilmemiş olması,

Sağlık durumunun, yurdun her yöresinde, her iklim koşulunda görev yapmaya ve sürekli seyahate elverişli olması, Erkek adayların fiili askerlik görevini yapmış veya erteletmiş olmaları ya da yetkili makamlarca onaylanmış özel durumları nedeniyle askerlik hizmetinden muaf tutulmaları gerekiyor.

Banka Personeli alımı mezuniyet şartları

Öğrenim süresi en az 4 yıl olan başvuru kılavuzunda yer alan lisans bölümlerinin en az birinden 31 Temmuz 2022 tarihi itibarıyla mezun durumda olmak gerekiyor. Haberimizin en sonunda kılavuza ve bölümlere erişim sağlayabilirsiniz.

Personel alımı başvuruları

Adaylar başvurularını aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden 29 Nisan’a kadar yapmaları gerekiyor. Sınav başvuru ücreti 200 TL olarak açıklandı. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/vakifbank-personel-alimi.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.