Vakıflar Genel Müdürlüğü 12 Kamu Personel Alımı

Vakıflar Genel Müdürlüğü 12 Kamu Personel Alımı

Vakıflar Genel Müdürlüğü 12 Kamu Personel Alım İlanı 25 Ağustos 2017 de Yayınladı. Başvuracak adaylar için başvurular 11 Eylül 2017 de başlayacak olup 22 Eylül 2017 de sona erecektir. Başvurular elektronik ortamda gerçekleşecektir.

Vakıflar Genel Müdürlüğü 4 kişi Şanlıurfa,  4 kişi Erzurum ve 4 Kişi Bitlis olmak üzere toplam 12 kişi istihdam edileceği açıklandı. Başvurular Vakıflar Genel Müdürlüğü Ankara adresine internet ortamında 11 eylül ile 22 eylül tarihleri arasında yapılacaktır.

Başvuracak adayların Sosyal iletişim becerisine sahip olması, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. Kendine güvenen, ifade yeteneği yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip olması gerek.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu (Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden veya Sağlık Ocaklarından alınmış), Diploma Fotokopisi ve İkamet belgesi teslim edilecektir.

12 kişi alımına başvuracak adaylarda aranan şartlar: En az 4 yıllık lisans eğitim veren Fakültelerin ilgili bölümlerinden veya Yüksekokullarından mezun olması ve ÖSYM tarafından 2016 yılında yapılan kamu personeli seçme sınavı KPSS P3 puan türünden 70 puanı bulunuyor olması gerekmektedir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar arasından yüksek puan alandan başlamak üzere sayının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumlar ve kuruluşuna bildirilir. İşyerine ismi bildirilen kişi yazılı ve sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Vakıflar Genel Müdürlüğü 12 kişi personel alımına başvuracak adaylar Erzurum, Şanlıurfa ve Bitlis adreslerinde ikamet edecek olup son 22 Eylül 2017 tarihine kadar Vakıflar Genel Müdürlüğü İnternet Adresine başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.