Van Gevaş Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Van Gevaş Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Van Gevaş Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 14 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.

Van Gevaş Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 14 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir. Van Gevaş Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Kilim Dokuyucu (El Tezgahı) olarak istihdam edileceği açıklandı.

Van Gevaş Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Kilim Dokuyucu (El Tezgahı) için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, Talebe başvuracaklar Kilim Dokuma Sertifikası Belgesine Sahip olması. Talep şartlarına durumu uyan adaylar İş kur iş ilan 00003464695 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 14 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 21 Kasım 2016 tarihinde Saat 14:00 da Gevaş Belediye Başkanlığı Topantı Salonunda Yapılacak. 18 Kasım 2016 Terihine Kadar İstenen Belgeyi Gevaş Belediye Başkalığına Teslim Edilmesi gerekmektedir.

İlana başvuracakların sayısının fazla olması durumunda noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Van iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Van Gevaş Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Eski Hükümlü olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 14 Kasım 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.