Yalova Armutlu Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Yalova Armutlu Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Yalova Armutlu Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 4 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 04 Kasım 2016 tarihinde son bulacaktır.

Yalova Armutlu Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 4 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 04 Kasım 2016 tarihinde son bulacaktır. Yalova Armutlu Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 4 kişi Beden İşçisi (Genel) olarak istihdam edileceği açıklandı.

Yalova İş İlanları Kariyer Armutlu Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 4 kişi İşçi Alımı için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) en çok lisans ( Yüksek Öğrenim Kurumlarının 4 yıllık okulları ) mezunu olması gerekmektedir.

İlana başvuracakların sayısının fazla olması durumunda 15 Kasım 2016 tarihinde saat 14:00 da Armutlu Belediyesi hizmet binasında noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Kamu Kurumlarına Alımlar da ve Yerel yönetim alımlarında Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.

Başvuracak adaylar Yalova Armutlu Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adresi Karşıyaka mahallesi armutlu meydanı Yalova adresidir. İlana başvuracakların kişisel durumu normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan 00003447259 numarası ile 04 Kasım 2016 tarihine kadar İş kur internet sitesinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.