Yalova Bakım Onarım Ve İstihkam Komutanlığı 1 Adet Personel Alımı

Yalova Bakım Onarım Ve İstihkam Komutanlığı 1 Adet Personel Alımı

Altınova Bakım Onarım Ve İstihkam Onarım Komutanlığı Personel Alım ilanı 15 Eylül 2017 de yayınladı. Başvuracak Adaylar için başlamış olup 25 Eylül 2017 de sona erecektir. Başvurularda KPSS şartı belirtilmemiştir.

Bakım Onarım Ve İstihkam Onarım Komutanlığı Yalova Personel alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre başvurular 15 Eylül 2017 itibariyle başlamış olup 25 Eylül 2017 de sona erecektir. Başvuracaklar internet İŞKUR üzerinden başvurularını sonuçlandıra bilirler.

Alınacak personel Engelli işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Merkezi Sınav Kapsamında Alınacak Adaylar için 25 Eylül 2017 tarihinde başvurularını iş kurumu üzerinden yapılacaktır. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Tesviyeci 1 kişi için şartlar: İşkur ilan 00004005114 numara ile başvurmaları gerekmektedir. Adayların Lise mezunu olmaları gerekmektedir. Ayrıca talepte 2016 EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı) sonuçları geçerli olup; EKPSS sınavına giren adayların başvuruları kabul edilecektir.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir), Engelli raporu, (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.) ve İş Talep formu ile başvuru yapılacaktır. Talep Daimi iş gücü talebi olup sadece Engelli olanlar başvuru yapabileceklerdir.

Talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Talebe başvurmak için geçerliliği olan EKPSS sınavına girmiş olmak gerekmemektedir. Talebe başvuruda bulunan kişilerin tercih edilen kadro için aranan başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.