Yalova Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü Büro Görevlisi Alımı

Yalova Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü Büro Görevlisi Alımı

Yalova Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü Büro Görevlisi Alımı 10 Temmuz 2017 da yayınladı. Alınacak Personel Lise ve dengi mezun olması gerek. Başvurular başlamış olup 19 Temmuz 2017 tarihinde son bulacaktır. Adaylar İşkur üzerinden başvurularını yapabilirler

Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü Büro Personel Alım ilanı 10 Temmuz 2017 de yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak duyuruldu. Başvurular Başlamış olup 19 Temmuz 2017 tarihinde son bulacaktır.

Yalova Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü Sözleşmeli Büro İşçisi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Bilgisayar İşletmeni (Operatörü ) olarak Engelli Büro Görevlisi istihdam edileceği açıklandı.

Yalova Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü Sözleşmeli Büro İşçisi Bilgisayar İşletmeni (Operatörü) 1 kişi için şartlar: Ortaokul (Lise ve Dengi) mezunu olması ve Kamu Personeli Seçme Sınavı Engelli Kamu işçi kadroları için Ortaöğretim KPSS puanına göre sıralanacaktır.

Bazı Şartlar: 18 yaşını tamamlamış olmak, Milli Eğitim Bakanlığından Onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak, geçerliliği olan EKPSS sınavına girmiş olmak. 19 Temmuz 2017 tarihine kadar İşKur 00003885814 numarası ile internetten veya şahsen (İŞKURA) başvuru yapılabilir.

Sınav şekli: Sözlü sınav olarak yapılacak olup ortaöğretim ve üstü diploma talep edilen açık eski hükümlü kadroları için 2016 Ortaöğretim EKPSS puan sıralamasına göre İş Kur tarafından Lise diploması olan alınacaktır.

Adaylardan istenecek belgeler: Öğrenim belgesi, T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşiv Kaydı (Adli sicil kaydı bulunması halinde mahkeme kararları ile birlikte getireceklerdir.), Aslı ibraz edilmek üzere nüfus kayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi, Açık Engelli Kadroları için 2016 Ortaöğretim KPSS sonuç belgesi, Müracaat edilen iş için istenilen belgeler veya sertifikalar, Askerlik durum belgesi, (Erkek adaylar için askerlik terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir belge.) ve İş talep dilekçesini doldurarak Bölge Müdürlüğüne istenilen 19 Temmuz 2017 tarihine kadar teslim etmeleri gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum