Yapı Kredi Bankası Özel İş İlanları

Yapı Kredi Bankası Özel İş İlanları

Yapı Kredi Bankası Temmuz 2017 ayı kapsamında toplamda 77 personel alım ilanı yayınladı. İlanlar için son başvuru tarihleri değişiklik göstermektedir. Başvuru için adaylarda aranan şartlar ise ilandan ilana farklılık göstermektedir. İşte Yapı Kredi Bankas

Yapı Kredi Bankası Temmuz 2017 kapsamında 77 personel alım ilanı yayınladı. Ofis destek yetkilisi, çağrı merkezi yetkilisi, kurumsal internet uzmanı, bankacılık ürünleri satışı, fon kontrol uzmanı, belge ve içerik yönetimi yetkilisi gibi kadrolara personel alımı gerçekleştirilecektir.

Başvurular için son başvuru tarihi değişiklik göstermekle beraber Yapı Kredi Bankası personel alımı için başvurular internet üzerinden yapılacaktır.

Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir,  Kocaeli, Manisa, Samsun, Şanlıurfa gibi illerde yapılacak personel alımlarında adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde belirtilmiştir:

Ofis Destek Yetkilisi alımı için: Adayların en az lise mezunu, insan ilişkileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında olan, 35 yaşını aşmamış personel alımı yapılacaktır.

Çağrı Merkezi Yetkilisi alımı için: Üniversitelerin ön lisans/lisans mezunu olmak, devam zorunluluğu olmayan üniversite 3. veya 4. Sınıf öğrencisi olmak, 28 yaşından gün almamış, diksiyonu düzgün, satışa yatkın, telefonla satış yapabilecek, erkek adaylar için askerliği en az 2 yıl süre ile tecilli personel istihdamı gerçekleştirilecektir.

Bankacılık Ürünleri Satışı alımı için: Meslek Yüsekokul/ Üniversite mezunu veya devam zorunluluğu olmayan AÖF lisans bölümünde son sınıf öğrencisi olan, seyahat engeli bulunmayan, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, dış görünümüne özen gösteren, henüz 28 yaşını aşmamış, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli personel alımı yapılacaktır.

Kurumsal İnternet Uzmanı alımı için: 4 yıllık eğitim veren üniversitelerden mezun, iyi derece Microsoft Office programları bilgisine sahip, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, takım çalışmasına önem veren, problem çözme yeteneği gelişmiş, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan uzman alımı yapılacaktır.

Ana Kasa Yetkilisi alımı için: Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, problem çözme yeteneği gelişmiş, tercihen bankacılık sektöründe 1-2 yıl deneyimli, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli yetkili alımı yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.