Yapı Kredi Eylül 2016 Personel Alımı

Yapı Kredi Eylül 2016 Personel Alımı

Devlet kurumlarına yapılan alımları yayınladığımız gibi özel ilanları da siz takipçilerimiz için yayınlıyoruz. Yapı Kredi Eylül 2016 toplamda 71 personel alımı yapılacaktır.

Yapı Kredi bankası Eylül 2016 ayı için toplamda 71 personel alımı yapmaktadır. Alımların bazılarını haberimizde bulabilirsiniz.

Etkinlikler Uzmanı alımı için : Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren fakültelerinden mezun, Etkinlik yönetimi konusunda en az 3 yıl ajans deneyimine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünme becerisi güçlü, Sonuç odaklı ve proaktif yaklaşımı benimsemiş, İletişim becerileri güçlü, Detaylara önem veren, Yaptığı işi ve kendini geliştirmeye açık, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış personel alımı yapılacaktır.

Veri Yönetim Uzmanı alımı için : Veri yaşam döngüsünün tüm aşamalarında geniş bilgi ve uzmanlık, Tercihen büyük ve kompleks veri kaynakları olan bir şirkette veri yönetimi ve entegrasyonu alanlarında 5+ yıl deneyim, Tercihen veri yönetişim modellerini tanımlama ve uygulama deneyimi, Metrik geliştirme, dashboard oluşturma ve veri yönetimi araçlarıyla otomasyon konusunda deneyim, Güçlü proje yönetimi ve iletişim becerileri, Yazılı ve sözlü iyi seviyede İngilizce, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak personel alımı yapılacaktır.

Özlük ve Dökümantasyon Yetkilisi (Engelli) alımı için : Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İşkur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek, Planlama, organizasyon ve raporlama yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın personel alımı yapılacaktır. İstanbul iş ilanları kariyer.

Gişe Destek Yetkilisi alımı için : Lisans seviyesinde mezuniyet sahibi veya lisans programlarının 3-4. sınıf öğrencisi, 28 yaşından gün almamış, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim personel alımı yapılacaktır.

Bankacılık Ürünleri Satışı alımı için : Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Kişisel başarının ödüllendirildiği, eğitim ve kariyer imkanı olan bir ortamda çalışmayı tercih eden, Seyahat engeli bulunmayan ve satış aktiviteleri için sahada (ofis dışında) görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, zaman yönetiminde başarılı olan, Satış etkinlikleri konusunda kendine güvenen, dinamik, aktif ve hızlı, Dış görünümüne özen gösteren, Henüz 28 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli personel alımı yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.