Yapı Kredi Personel Alımı Haziran 2017

Yapı Kredi Personel Alımı Haziran 2017

Yapı Kredi Bankası Haziran 2017 için toplamda 89 ilan yayınladı. İlana başvurabilmek için en az lise mezunu olma şartı yer almaktadır. Yapı Kredi Bankası iş ilanıyla ve ilanlarda aranan aday kriterlerine ulaşmak için tüm detaylar haberimizde. İş İlanları.

Yapı Kredi Bankası Haziran 2017 için toplamda 89 personel alımı yapacaktır. Yayınlanan her ilana göre adaylarda aranan kriterler farklıdır.

İlanlar için son başvuru tarihi değişmektedir. Yayınlanan ilana göre lise, ön lisans, lisans mezunu adaylar ilana başvurabileceklerdir.

Marka Uzmanı, Çağrı Merkezi Yetkilisi, Kobi Kredi Tahsis Uzmanı, Bireysel Kredi Tahsis Analitiği Uzmanı, Direkt Satış Yetkilisi, Yönetici Asistanı, İş Geliştirme ve Özel Projeler Uzmanı, Muhasebe Uzmanı gibi kadrolara personel istihdam edilecektir.

Çağrı Merkezi Yetkilisi alımı için: Üniversitelerin ön lisans/lisans mezunu veya devam zorunluluğu olmayan 3. veya 4. sınıf öğrencisi, 28 yaşından gün almamış, diksiyonu düzgün, telefonda iletişim yeteneği güçlü, çok iyi sözel ifade becerilerine ve ikna yeteneğine sahip, satışa yatkın, telefonla satış yapabilecek, vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, erkek adaylar için askerliği en az 2 yıl süre ile tecilli personel alımı yapılacaktır.

Ofis Destek Yetkilisi alımı için: En az lise mezunu, insan ilişkileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, çalışmaya istekli, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek, 35 yaşını aşmamış personel alımı yapılacaktır.

Direkt Satış Yetkilisi alımı için: Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, kişisel başarının ödüllendirildiği, eğitim ve kariyer imkanı olan bir ortamda çalışmayı tercih eden, seyahat engeli bulunmayan ve satış aktiviteleri için sahada (ofis dışında) görev alabilecek, dış görünümüne özen gösteren, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli personel alımı yapılacaktır.

Ana Kasa Yetkilisi alımı için: Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, etkili iletişim becerilerine sahip, esnek ve uyumlu, problem çözme yeteneği gelişmiş, tercihen bankacılık sektöründe 1-2 yıl deneyimli, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli personel istihdamı gerçekleştirilecektir.

Fon Kontrol Uzmanı alımı için: Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat ve Ekonomi bölümlerinden mezun, çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip detaylara önem veren, tercihen sermaye piyasası faaliyetleri düzey 3 lisans belgesi ile türev araç lisans belgesine sahip, sermaye piyasası ve/veya bankacılık alanında en az 3 yıl deneyimli, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış personel alımı gerçekleştirilecektir.

Marka Uzmanı alımı için: 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İletişim, İşletme, İstatistik, Ekonomi bölümlerinden mezun, ilgili alanda, tercihen ajansta çalışmış, minimum 2 sene tecrübeli, çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, etkili iletişim becerilerine sahip ve müşteri odaklı düşünen ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış personel alımı yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum