Yargıtay Başkanlığı Memur Alımı 2017

Yargıtay Başkanlığı Memur Alımı 2017

Yargıtay Başkanlığı Kamu Personel Alım ilanı 05 Haziran 2017 de yayınladı. Başvurular 19 Haziran 2017 de başlayacak olup 23 Haziran 2017 tarihinde sona erecektir. Başkanlığa alınacak Memur adaylarının bu tarihler arasında başvuru yapmaları gerekmektedir.

Yargıtay Başkanlığı 05 Haziran 2017 de Sözleşmeli Memur alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 26 kişi istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş adrese Şahsen belirlenen tarihler arasında başvurmaları gerekmektedir. Posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru formu aşağıdaki link adresinde mevcuttur.

Adaylar 19 Haziran 2017 ile 23 Haziran 2017 tarihleri arasında mesai bitimine kadar İnternet adresinde yayımlanan ilan ekindeki dilekçe ve istenilen belgeleri, Yargıtay Başkanlığı Personel ve Eğitim Müdürlüğü Vekaletler Cad. No:1 Bakanlıklar/ANKARA adresine şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvuruda istenen belgeler: Diploma aslı veya noter, okul ya da Kurum tarafından onaylı örneği, KPSS sonuç belgesi. YDS sonuç belgesi,  İstenilen programlama dillerini bildiğini gösterir belgelerin aslı veya noter ya da okul tasdikli örneği, İş tecrübesi belgesi (Çözümleyici pozisyonuna başvuran adaylar için geçerlidir.) ve Özgeçmiş olması gerekmektedir.

Programcı 10 kişi için şartlar: Yükseköğretim Kurumlarının bilgisayar programcılığı ile ilgili bölümlerinden lisans düzeyinde mezun olmak. ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS B grubu) 2016 KPSS P3 puan türü 70 puan ve üzerinde alanlar başvura bilir.

Java Uzmanı 6 kişi için şartlar: Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması şart.

Çözümleyici 10 kişi için şartlar: Fakültelerin dört yıllık Bilgisayar Enformasyon Sistemleri, Bilgisayar Enformatik, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri, Bilgisayar Öğretmenliği, Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği, Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği, Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, İstatistik, Fizik, Matematik, Matematik Bilgisayar, Uygulamalı Matematik ve Bilgisayar, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Matematik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Enformasyon Teknolojileri, Fizik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olan ve Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS B grubu) 2016 KPSSP3 puan türü 70 puan ve üzerinde alan kişiler başvurabilirler.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum