Yargıtay'a 151 Personel Alımı Başvuru Sonuçları (1.510 Aday Belli Oldu)

Yargıtay'a 151 Personel Alımı Başvuru Sonuçları (1.510 Aday Belli Oldu)

Yargıtay Başkanlığı bünyesinde yeni 151 kamu personel alımı için başvuru sonuçları İŞ İLANLARI KARİYER olarak dün gündeme getirmemizden hemen sonra açıklandı. İşte sınav süreci ve tüm detaylar.

Yargıtay Başkanlığı adayları çok fazla bekletmedi ve başvuru sonuçlarını İŞ İLANLARI KARİYER olarak dün gündeme getirmemizden hemen sonra açıkladı. Yargıtay memur alımı başvuru sonucu 1.510 Aday belli oldu. İşte sınav aşamalarına dair tüm detaylar ve başvuru sonuç sorgulama.

Yargıtay 151 memur alımı branşları

Yargıtay Başkanlığı’na 151 koruma ve güvenlik görevlisi, mübaşir, mütercim tercüman, şoför, hizmetli alımı ile farklı branşlarda teknisyen alımı geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştı. 10 katı kadar aday her branştan açıklandı.

Bin 510 aday uygulama veya sözlü sınava alınacak

Yargıtay Başkanlığı tarafından kısa süre içerisinde başvuru şartlarını sağlayan adaylar KPSS puanlarına göre sıralanarak açıklandı. KPSS puanı en yüksek olan adaydan başlandı ve 10 katı olmak üzere 1.510 aday sözlü ve uygulama sınavına çağrıldı. İşte başvuru sonuçlarının nasıl öğrenileceğine dair tüm detaylar.

Yargıtay Başkanlığı memur alımı başvuru sonuç sorgulama

151 kadro için 1.510 adayı adaylar Kariyer kapısı internet sitesinden hemen şimdi öğrenebilirler. Haberimizin en altında Yargıtay personel alımına dair başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Yargıtay’a 151 memur alımı sınavlarının nasıl yapılacağına dair hemen aşağıdaki haberimizi ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. İşte sınava dair tüm detayların yer aldığı başvuru kılavuzunun yer aldığı haberimiz ve sonuç sorgulama ekranı.

Tıkla HEMEN sınav detaylarını İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/yargitay-memur-alimi-basvuru-sonucu-1-510-aday-belirleniyor-sinav-asamalari-30364h.htm

Sonuç sorgulama.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
8 Yorum