Yaş Sınırı Olmadan Binlerce Kamu Personel Alımı

Yaş Sınırı Olmadan Binlerce Kamu Personel Alımı

15 Kurum Binlerce Kamu Personeli Alımı Yapacak. İlanlara Lise, Önlisans ve Lisans Mezunları Yaş Sınırı Olmaksızın Başvurabilecek. İşte Şubat 2017 ayı itibariyle yaş sınırı aranmayan Kamu Personel Alım İlanları. www.kamupersonelialimi.com

Kamu Personeli Alımı haber sitemizde günlük olarak tüm kamuya yapılan personel alımlarını sizlere ulaştırıyoruz. Bir diğer taraftan takipçilerimizin taleplerine cevap vermeye gayret gösteriyoruz. Siz değerli takipçilerimizden bu konuda bir çok soru gelmektedir. Yaş sınırı olmayan ilanlar hangileri, 35 yaşına kadar hangi ilanlara başvurabilirim vb. soruları cevaplamak için Şubat 2017 ayı itibariyle yaş sınırı olmayan kamu personeli alım ilanları ile, en fazla 35 yaşında personel alımı yapan kurumları sizler için bir araya getirdik.

Yaş Sınırı Olmayan Kamu Personeli Alım İlanları

Savunma Sanayi Müsteşarlığı 35 personel alımı yapacak. Önlisans ve Lisans mezunları ilana başvurabilecek. Başvurular 17 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir. İlana ulaşarak tüm detayları incelemek için Tıklayınız.

Bolu Özel İdare 18 personel alımı yapacak. Önlisans ve Lisans mezunları ilana başvurabilecek. Başvurular 01 Mart 2017 ile 10 Mart 2017 tarihleri arasında yapılacak. İlana ulaşmak için Tıklayınız.

Ankara Gölbaşı Belediyesi 5 makam şoförü alımı yapacak. İlköğretim mezunları ilana başvurabilecek. Başvurular 20 Şubat 2017 tarihinde sona erecek. İlana ulaşmak için Tıklayınız.

Manyas Sulama Birliği 7 işçi alımı yapacak. En az ilköğretim en çok lisans mezunları ilana başvurabilecek. Başvurular 20 Şubat 2017 tarihinde sona erecek. İlan detayları için Tıklayınız.

Mucur Belediyesi 3 işçi alımı yapacak. En az ilköğretim en çok lisans mezunları ilana başvurabilecek. Başvurular 15 Şubat 2017 tarihinde sona erecek. İlan detayları için Tıklayınız.

Afyonkarahisar Belediyesi 4 işçi alımı yapacak. En az ilköğretim en çok ortaöğretim mezunları ilana başvurabilecek. Başvurular 15 Şubat 2017 tarihinde sona erecek. İlan detayları için Tıklayınız.

İLKSAN 10 Memur Alım ilanı yayınladı. Başvurular 22 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir. Lisans mezunları ilana başvurabilecek. İlan bilgilerine ulaşmak için Tıklayınız.

Maliye Bakanlığı 9 bilişim personeli alacak. İlana Lisans mezunları başvurabilecek. Başvurular 17 Şubat 2017 tarihine kadar yapılacak. İlana ulaşarak tüm detayları incelemek için Tıklayınız.

TUBİTAK çeşitli unvanlarla personel alımları yapacak. İlanlara Önlisans ve Lisans mezunları başvurabilecek. Başvurular farklı tarihlerde sona ermektedir. TÜBİTAK TUSSİDE 12 personel alımı, TÜBİTAK 34 Personel Alımı, TÜBİTAK 2 Teknisyen ve Tekniker Alımı, TÜBİTAK 24 Personel Alımı ilanlar ayrı ayrı yayınlandığı için ayrıca detay sayfalarını incelemeniz gereklidir.

Ankara YE-PA 77 Sözleşmeli personel alımı yapacak. En az lise mezunları başvuruları 01 Şubat 2017 başlayıp 31 Mart 2017 de sona erecektir. İlana ulaşarak tüm detayları incelemek için Tıklayınız.

Türk Kızılayı Tarafından Personel Alımı Yapılacağı Açıklandı. Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Adaylar KPSS Şartı Aranmaksızın Başvurabilecek. Başvurular İnternet Ortamında Elektronik Olarak Yapılacaktır. Başvuru şartları ve başvuru için Tıklayınız.

KPSS'siz 25 Bin köy korucusu alınacak. Kanun Onaylandı Resmi Gazete de Yayınlandı. Yayınlanan Yasaya Göre Doğu ve Güney Doğu'da 18 bin 66 köy korucusu emekliye ayrıldı. Emekli edilen köy korucularının yerlerine 25 bin 316 güvenlik korucusu alımı yapılacak. Kimler köy korucusu olacak haberi için Tıklayınız.

En Fazla 35 Yaşında Kamu personeli alan Kurumlar

Milli Savunma Bakanlığı 15 personel alımı yapacak.  Lisans mezunları ilana başvurabilecek. 6 Mart 2017 tarihine kadar başvurular devam edecek. İlana ulaşarak tüm detayları incelemek için Tıklayınız.

Dışişleri Bakanlığı 60 personel alımı yapacak. Lisans mezunları ilana başvurabilecek. 20 Şubat 2017 tarihine kadar başvurular devam edecek. İlana ulaşarak tüm detayları incelemek için Tıklayınız.

PTT Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan 500 personel alımı başvuruları başladı. Alınacak Personel Gişe ve Büro Görevlisi ve Dağıtıcı unvanı ile alınacaktır. Başvurular 18 Şubat 2017 tarihine kadar yapılacaktır. Önlisans ve lisans mezunları ilana başvurabilecektir. İlana ulaşmak için Tıklayınız.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
10 Yorum